EPF
Co z czym i jak mieszać.
By DrizztDWX
Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aromatem inawera fresh cola i cherry lady. Po około tygodniu zauważyłem że zrobiły się mętne i na samej górze jest widoczna oddzielna warstwa. Przez pierwszy tydzień nie zwracałem na nie większej uwagi oprócz sporadycznego zamieszanie. Aktualnie liquidy mieszałem codziennie i zawsze po nocy wracam do stanu wyjściowego. Baza 50/50, aromat dawkowany w górnej zalecanej granicy z forum inawera. Czy liquidy w tej postaci nadają się do użycia czy może czekać dalej albo w ogóle je zutylizować? Zrobiłem już kilkanaście swoich mieszanek ale nigdy wcześniej nie miałem takiego efektu.
By DrizztDWX
Wracam po czasie. Napisałem również do producenta. Zaproponowali aby przed zalaniem butelkę podgrzać i zamieszać. Dla testu spróbowałem, przez stosunkowo krótki czas wydawało się w porządku ale potem pojawił się dziwny posmak, a sam smak stał się słabo wyczuwalny. Ostatecznie nie wykorzystałem liquidu.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.