EPF
By Bandit1908
#1926540
Obrazek
Tyle lat za nami, a ja wciąż nie mogę zapomnieć. IPV 4 kiedyś moje wielkie marzenie do dzisiaj może na spokojnie konkurować z nowościami jakie serwują nam obecne firmy na scenie e-papierosów. Od pięknego serca chipsetu po wygląd i funkcjonalność - możliwość upgradu. To były piękne czasy, zapraszam wszystkich do recenzji IPV 4.

Model vape o wymiarach 85 mm x 40 mm x 23 mm, dostępny w eleganckich kolorach czarnym i srebrnym, to połączenie stylu i funkcjonalności. Wyposażony w standardowy gwint 510, ten mod oferuje szeroki zakres mocy wyjściowej od 7 W do imponujących 100 W, zapewniając użytkownikom pełną kontrolę oraz możliwość regulacji do pełnego zakresu mocy - odzywa się tutaj chipset YIHI SX330 V3C !
Obrazek
Zasilany dwoma bateriami 18650 (umieszczonymi w górnej części), ten mod zapewnia nie tylko długotrwałą moc, ale także bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu zaawansowanego układu YIHI SX330 V3C. Duży, czytelny wyświetlacz OLED o przekątnej 0,96 cala ułatwia monitorowanie ustawień i informacji o baterii. Idealnie wkomponowany w główną ściankę urządzenia - scala się idealnie tworząc wspaniały design.

Obrazek

Jego wyjątkowy wizualny system operacyjny sprawia, że korzystanie z tego modu staje się intuicyjne i przyjemne. Ponadto, liczne funkcje zabezpieczające, takie jak ochrona przed niskim napięciem, niską rezystancją, wysokim napięciem wejściowym, zwarciami wyjścia czy przegrzaniem temperatury, gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

Jedną z kluczowych cech tego modu jest możliwość regulacji mocy od 5 W do imponujących 100 W, co pozwala dostosować doświadczenie palenia do indywidualnych preferencji. To urządzenie, które nie tylko prezentuje się stylowo, ale także oferuje zaawansowane funkcje, sprawiając, że każda sesja vapowania staje się wyjątkowa i satysfakcjonująca. Dla entuzjastów vape, ten mod stanowi doskonałe połączenie nowoczesnego designu i zaawansowanej technologii.

Podsumowanie:
Tak kiedyś to robili - prosto, ale rzetelnie. Bez udziwnień urządzenia prezentuje się znakomicie - pozwalając korzystać z pełnej mocy! Jest zgrabne oraz wykonane bardzo solidnie - może oprócz klapki z magnesami - która po kilku uderzeniach o ziemię może zawieść i zmusić nas do podklejania magnesu. IPV 4 to niesamowite urządzenie, które dzisiaj chętnie bym do kogoś odkupił.

Witam. Od ładnych kilkunastu lat wapuję za pomocą […]

Suorin Fero-lepsze niż Oxva?

https://i.ibb.co/p2gfysq/1.jpg […]

oxva działa tylko na przycisk

Od kilku dni posiadam OXVA XLIM PRO. Dziś oxva zac[…]

Longfille #TAG - legendarny powrót

Longfille #TAG to płyny, których nie trzeba niko[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.