EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By stalowy_deszcz
#1926180
hej, mam wielką prośbę, jest w stanie ktoś doradzić jaki model kupić(wstępna cena nie gra roli), tak, żeby były do niego długo dostępne części? Nie musi mieć dużej chmury, fajnie jakby wchodziły jakieś grzałki o większych opornosciach. Miałem favostixa, prawie rok, ale dwa razy był kompletny brak grzałek do kupienia, no i to mocno denerwuje. Oprócz tego dla mnie idealny. Prosty w obsłudze, małe chmury, smak ok. Coś podobnego? Nie musi mieć wkładów, bo chyba to, ze dostępne tylko od producenta wchodziły było problemem z dostępnością. Pozdrawiam.

Dodam też, że nie musi mieć bajerów, jeśli ma to być awaryjne. Chodzi mi o to, żeby długo służył i nie stwarzał niepotrzebnymi rzeczami możliwości awarii. Ma grzać na ustawionej mocy i tylko, albo aż tyle. :p

Jaka góra do ijusta

Nie da się otworzyć

Cześć, mam atomizer eleaf ello pop który otwiera s[…]

Freemax Maxus 3-potężny zestaw

https://i.ibb.co/Jmt1YMB/freemax-max[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.