EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Skonfundowany
#1926075
Witam serdecznie,
Jakiś czas temu postanowiłem przerzucić się na e papierosy. W sklepie polecono mi Drag h80s. Na początku wydawało się to dobrym produktem, byłem zadowolony, jednakże smak nie jest zbyt soczysty.(czyżbym trafił na przysłowiowy shit? Wypchanie zalegającego towaru przez sprzedawcę?) Dopiero gdy miałem styczność z jednym z produktów firmy ursa ( chyba była to wersja ursa nano), zauważyłem rozbieżność w jakości jak i w smaku samego wdychanego produktu. Znajomi polecają mi zarówno ursa nano jak i oxva xlim pro.
Kieruję zatem pytanie, które z owych produktów wybrać, interesuje mnie jak najlepszy współczynnik oddawania smaku. Niestety nie orientuję się w tej dziedzinie więc byłbym wdzięczny za pomoc.
By pabloescobar
#1926167
Najlepszym wyborem bedzie oxva xlim pro, duzo sie mowi o awaryjnosci urs, czesto chodza na gwarancje a cartridge ciekną i palą sie z prędkością swiatla

Witam. Od ładnych kilkunastu lat wapuję za pomocą […]

Suorin Fero-lepsze niż Oxva?

https://i.ibb.co/p2gfysq/1.jpg […]

oxva działa tylko na przycisk

Od kilku dni posiadam OXVA XLIM PRO. Dziś oxva zac[…]

Longfille #TAG - legendarny powrót

Longfille #TAG to płyny, których nie trzeba niko[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.