EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Shadervin
#1926055
Cześć.
Mam kylin v3 rta od vandy vape. Dwie grzałki fabryczne co były w zestawie (tri fused clapton ok 3mm). Wata cotton bacon. W grzałkę wchodzi tak żeby był lekki opór (ale da się przesuwać) na dnie wata w szczelinkach sięga i je wypełnia (ale bez upychania na siłę ciasno). Na filmikach gdzie ktoś testuje ten parownik niby zachwalają że bardzo dobry smak..

No i duży problem. Na żadnym liquidzie nie da się osiągnąć żadnego konkretnego smaku. Do premixów dodałem PG/VG w proporcji 40/60 i nic. Czuć może watę, może grzałkę ale na pewno nie smak liquidu. Do longfilla dodałem PG i VG w podobnych proporcjach jak wyżej (trochę więcej PG) nadal bez smaku.

Zrobiłem też z aromatów liquid w proporcji PG/VG 50/50 i dodałem z 12-15% aromatu żeby na pewno poczuć smak ewentualnie jak będzie zbyt intensywny to zmniejszyć dawkę (gdzie inni pisali że jak dają u siebie to 5-7% tego samego aromatu to wystarczy i smak jest intensywny) a 10% to już byłby za mocny wg nich. Bardzo mnie to frustruje.. Nie wiem już co robić.. Próbuję i na 30W i na 60W. Brak zmian. Airhole na maksa otwarty, w połowie otwarty, otwarty tylko w 1/4 i nadal nic. Kręciłem też sam grzałki. Nadal to samo.. Aktualnie oporność 0.21


O co chodzi bo już sam nie wiem :(

Wygląda to w ten sposób (proszę o konstruktywną krytykę. Nie jestem w tym profesjonalistą, a myślę, że do amatora może być mi daleko...).

[Stan z bawełną i po wyjęciu.]
Wcześniej próbowałem odsunąć jak najdalej od siebie grzałki, tak żeby były bardzo blisko tych stalowych elementów z dziurkami i niewiele to pomogło, a może nawet ani trochę. ;/
Obrazek

Jaka góra do ijusta

Nie da się otworzyć

Cześć, mam atomizer eleaf ello pop który otwiera s[…]

Freemax Maxus 3-potężny zestaw

https://i.ibb.co/Jmt1YMB/freemax-max[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.