EPF
Akumulatory, Ładowarki, Adaptery, Czyszczenie, Akcesoria, Tuning, Kompatybilność.
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
By Bandit1908
#1926015
Obrazek
Każdy szanujący się właściciel i użytkownik e-papierosów uwielbia odczuwać głębie smaku. Gustów i guścików mamy mnóstwo - od gorzkich tytoniowych płynów  - po bardziej słodkie, kwaśne a często ozdobione chłodzikiem. Tak samo rynek dzieli się na miłośników soli nikotynowych (dedykowanych technologii MTL a szczególnie dla podów) oraz bardziej klasycznych zwykłych mieszanek gliceryny z glikolem. Dzisiaj na warsztat weźmiemy pewną dosyć już znaną firmę ZAP! oraz ich flagowe liquidy Aisu. Dodam jedynie, że skupimy się na serii najbardziej dostępnej w Polsce - czyli Aisu SALT! Miłego czytania. 
Zap! Juice to firma, która swoją główna siedzibę mieści w Manchester. Mamy więc do czynienia z liquidami produkowanymi w Wielkiej Brytanii  ( bardzo podobnie jak inne znane serie np. IVG, na których temat recenzja również powstanie).

Podstawowe informację: Seria Aisu Salt, charakteryzuje się poporcjami 50/50 - oznacza to, że w opakowaniu będzie równo 50% glikolu i tyle samo gliceryny. Dostępne na stronie producenta mamy dwa warianty stężenia nikotyny 10/20mg. Bardziej popularne w naszym kraju są oczywiście 20mg sole, co również procentowo stanowi równe 2% całej zawartości.

Poznaliśmy z grubsza podstawowe informacje techniczne, pora na zapoznanie się z wybraną oferta smakową.
Obrazek
Dla miłośników owoców z chłodzikiem idealnym rozwiązaniem będzie smak Aloe Vera, jest to mieszanka aloesy z chłodzikiem, które swoim smakiem idealnie przypomina znany wszystkim napój Aloesowy z elementami Bubble Tea. Sprawdzi się jako coś orzeźwiającego dla ludzi ceniących jakość smaku oraz chcących odpocząć od monotonii.
Obrazek
Aisu Cucumber - tak! Nikt się nie przesłyszał. Zap! oferuje nam cudowny smak ogórka. Po spróbowaniu mogę zapewnić, że nie mija się on w żadnym stopniu z domową mizerią. Oczywiście jest to smak ciekawy, dla ludzi lubiących niestandardowe płyny.
Obrazek
Aisu yogurt Strawberry & Cream - zdecydowany faworyt. Mieszanka truskawki z jogurtem i kremem. Zdecydowanie mocno deserowy smak, mający głębie - na pewno ciężko wypalić sporo ponad 10ml. Natomiast jeśli mamy ochotę na coś słodkiego - będzie to idealne rozwiązanie. Szczególnie dla miłośników deserów, konkurencyjna truskawka z firmy z czaszką może się schować.
Obrazek
Aisu yogurt Melon Milk coś po środku. Z jednej strony wspaniały arbuz z lekkim dodatkiem mleka, będzie trochę mniej mulący, dla osób próbujących dopiero płynów deserowych idealny na pierwszy raz.


Oczywiście w ofercie firma ma o wiele więcej smaków. Znajdziemy tam wiele podstawowych owoców, jak czarna porzeczka, ale także znajdą się fikuśne asy typu: smoczy owoc lub Guava. Podsumowując firma Aisu zaskoczyła mnie w bardzo pozytywnym sensie. Dawno nie spotkałem tak dobrej serii liquidów w całkiem przystępnej cenie. Serdecznie ją polecam! 
Jednorazówki

Siemka, jakie jednorazówki teraz polecacie żeby ta[…]

Witam .posiadam AEGIS LEGEND 2 . Na ekranie wyświe[…]

Drag 3

Witam raz na jakiś czas mój drag 3 zawibruje tak j[…]

https://i.ibb.co/Jxt66G0/argus-g2-mi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.