EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By BocianDos
#1925962
Obrazek

Lost Vape kierując się sukcesem niedawno wypuszczonej ursy pocket, o której więcej możecie przeczytać tutaj, prezentuje nam kolejne urządzenie w „gamingowym” designie. Na pokładzie zabrakło jednak gier, RGB czy innych bajerów. Zobaczmy czy mimo to czymś nas zaskoczy.

Obrazek

Wygląd i konstrukcja
Ursa Baby 2 to urządzenie, które od razu przyciąga uwagę swoim nowoczesnym designem. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Kompaktowy rozmiar, znany z poprzedniej odsłony sprawia, że idealnie mieści się w dłoni, a jednocześnie nie zajmuje zbyt wiele miejsca w kieszeni czy torebce. Uwagę z pewnością przyciągają dwa podświetlane panele, jeden z nich zmienia kolor w zależności od poziomu naładowania akumulatora.

Obrazek

Specyfikacja
Urządzenie posiada baterie o pojemności 800 mAh i maksymalnym wyjściem mocy 18W. Współpracuje ze wszystkimi wkładami ursa nano a dzięki regulowanemu przepływowi powietrza, oferuje zarówno subtelne MTL, jak i przyzwoite doświadczenia z RDL. Całość użytkuje się bardzo podobnie do ursy baby lub zwykłej ursy nano. Fani tych urządzeń na pewno nie będą zawiedzeni!

Obrazek

Kolorystyka
Urządzenie dostępne jest w wielu kolorowych i przyciągających oko wersjach, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Obrazek

Podsumowanie
Ursa Baby 2 to kolejny udany produkt od Lost Vape, który łączy w sobie wszystkie cechy, jakich można by oczekiwać od małego poda. Jego kompaktowe rozmiary, imponująca wydajność i wysoka jakość wykonania sprawiają, że jest to jedno z najciekawszych urządzeń w swojej kategorii. Jeżeli miałeś już pozytywne doświadczenia z innymi urządzeniami tego producenta, Ursa Baby 2 z pewnością cię nie zawiedzie!
Nie da się otworzyć

Cześć, mam atomizer eleaf ello pop który otwiera s[…]

Freemax Maxus 3-potężny zestaw

https://i.ibb.co/Jmt1YMB/freemax-max[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.