EPF
By Bandit1908
#1925827
Obrazek
REULEAUX TINKER2 Kit - to już wiekowa konstrukcja od starego, dobrego Wismeca. Firma była znana z robienia mosiężnych urządzeń, których żywotność można podziwiać nawet dzisiaj. Zapewne 8-9 lat temu każdy widział w ciągu dnia na ulicy ogromne urządzenie napędzane często 3 akumulatorami - to właśnie Wismec! Lecz my dzisiaj, przyjrzymy się nieco nowszej wersja urządzenia od tego producenta, zobaczymy jak kiedyś robiono mody!

Obrazek
REULEAUX TINKR2 Kit to mod zasilany, aż dwoma akumulatorami 18650, jego moc maksymalna to 200W. Wszystko to zapakowane w duże urządzenie o wspaniałym ekranie z przekątną 0.96 cala. Reuleaux Tinker2 to również wytrzymały mod zaprojektowany tak, aby był wodoodporny oraz odporny na wstrząsy. Przypomina to obecne zamysły Geekvape i sprawdza się równie dobrze. Będzie to ciekawy wybór dla osób, które w pracy narażone są na upadki ubrudzenia i oczywiście kontakt z wodą.
Obrazek
Zespół grzewczy to całkowicie innowacyjne rozwiązanie. Producenci założyli Cewkę z siatki WT. Wykorzystano również bawełnę o formule składającej się z 30% ścieru drzewnego i 70% bawełny organicznej, zapewnia to lepszą wydajność grzałki oraz szybszy transport liquidu.
Obrazek
Panel z opcjami, chociaż nowych użytkowników może wystraszyć, jest to ząb czasu. Mamy do wyboru bardzo dużo różnych opcji od TC po wiele funkcji i trybów, pamiętam jeszcze jak IPV można było aktualizować przez windowsa. Będzie to ciekawe rozwiązanie dla osób ceniących sobie swój wkład w palenie, ale dla osób nowych mamy podstawowy tryb, który umożliwia jedynie dostosowanie pracy pod oporność grzałki i własne upodobanie.
Obrazek
Atomizer jest bardzo stylowy, wszystkie wersje kolorystyczne oscylują w czerni. Trough ma duże wlot przepływu powietrza, które stanowi około 50% podstawy atomizera, niestety dzisiaj wiemy, jakie są tego minusy, cieknący spód to zmora każdego dolnego AirFlow.

Szata graficzna w REULEAUX TINKR2 Kit  jest bardzo standardowa. MOD nie wyróżnia się niczym, ale kompozycje czerni bardzo ładnie pasują do wielu kombinacji stroju oraz oferują dogodny wybór atomizera.
Podsumowanie:
Kiedyś to było! Trochę się z tym zgadzam, niestety sprzęty sprzed 3-4 lat potrafią zawstydzić nowe urządzenia pod względem funkcjonalności, stylu oraz wytrzymałości. Oby sytuacja się poprawiła.  REULEAUX TINKR2 Kit to bardzo dobry sprzęt.

Witam. Od ładnych kilkunastu lat wapuję za pomocą […]

Suorin Fero-lepsze niż Oxva?

https://i.ibb.co/p2gfysq/1.jpg […]

oxva działa tylko na przycisk

Od kilku dni posiadam OXVA XLIM PRO. Dziś oxva zac[…]

Longfille #TAG - legendarny powrót

Longfille #TAG to płyny, których nie trzeba niko[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.