EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By zee
#1925759
A więc kupiłem nowa grzałe do ursy I zalałem liquidem. Przeczekałem pół godziny i zapaliłem ale poczułem smak spalonej grzały, zostawiłem na parę godzin i dalej po wzięciu bucha smierdzi spaloną grzałek.
Do zalania użyłem premixu darkline jagodowy i zwykły liquid też z darkline tylko ze jabuszkowy i niewiem co robić szkoda mi kasy bo dopiero co kupiłem.
Awatar użytkownika
By andrzej4u
#1925760
Spróbuj tak. Wlej wodę do szklanki i kilka kropel płynu do naczyń. Zabełtaj ten zajzajer i wrzuć do niego swoją śmierdzącą grzałkę. Niech się moczy z pół godziny. Następnie dobrze ją przepłucz wodą. Osusz ją ręcznikiem papierowym i użyj suszarki do włosów. Pamiętaj, że grzałkę przed zamontowaniem zalewamy liquidem. Cierpliwie do każdego otworu trzeba wkropić liquid tak długo aż nie będzie chciał dalej wsiąknąć. Teraz można grzałkę wkręcić i zalać całość liquidem. Na koniec wydmuchujemy nadmiar liquidu z kanału powietrznego.
Suchej grzałki nie montujemy bezpośrednio, bo zawsze zostaną w niej bąble powietrza, które nie pozwolą na skuteczne jej nasączenie.

Jaka góra do ijusta

Nie da się otworzyć

Cześć, mam atomizer eleaf ello pop który otwiera s[…]

Freemax Maxus 3-potężny zestaw

https://i.ibb.co/Jmt1YMB/freemax-max[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.