EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By hubbabubba
#1925624
Cześć, jakiś miesiąc temu dostałem w prezencie poda Ursa Nano (ogólnie jest to mój pierwszy niejednorazowy e-papieros). Do tej pory wszystko działało bez zarzutów. No może poza tym że mój pierwszy cartridge przeciekał. Jednak po jakimś czasie kiedy kupiłem nowego cartridge'a zużył się od razu (czuć taki nieprzyjemny posmak rzygów), potem kolejny dokładnie tak samo. Wydaje mi się że używam poda i cartridge'ów zgodnie z instrukcją, po zalaniu czekam na wszelki wypadek pół godziny, zalewam prawie ale nie całkowicie do pełna, ładuje bez cartridge'a. Jest możliwe że jakimś cudem przeciekanie uszkodziło na przykład jakiś wlot? A może to ja robię coś nie tak z tymi cartridge'ami? Albo trafiam na jakieś wadliwe? Troche szczerze mnie to męczy chyba zostane przy petach...
Awatar użytkownika
By creezzu
#1925646
hubbabubba pisze:Jednak po jakimś czasie kiedy kupiłem nowego cartridge'a zużył się od razu (czuć taki nieprzyjemny posmak rzygów), potem kolejny dokładnie tak samo.

Po "jakimś czasie" to znaczy jakim? Z Jakich liquidów korzystasz? Zużył się od razu to znaczy spaliłeś grzałkę?
By hubbabubba
#1925665
Dobra jest już wszystko git, wydaje mi się że to było coś z solą. Zmieniłem i teraz działa bez zarzutów. Problem z głowy :D

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.