EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By werteb
#1925421
Witam, niedawno przerzuciłem się na e-papierosy, ponieważ wiele źródeł mówi, że są one dużo mniej szkodliwe od analogowych. Mam jednak pewne wątpliwości co do składy płynów, których jest masa na naszym rynku. Nie mam pojęcia jak wyszukiwać jaki płyn jest mniej szkodliwy. Producenci bardzo często nie podają na swoich stronach, ani składów, ani certyfikatów. Dotyczy to również znanych marek, co dla mnie, jako laika jest niezrozumiałe. Ponadto lwia część tych płynów pochodzi z Chin i nawet nie wiem, czy przechodzą jakieś kontrole jakości. Byłbym wdzięczny, jeśli jakieś doświadczone osoby doradziłyby mi czego unikać oraz na co zwracać uwagę, a może nawet podesłałyby listę jakościowych płynów, tak, aby były jak najmniej ,,skomplikowane,, i ze sprawdzonych składników. Nie liczy się dla mnie cena tylko jakość.
Awatar użytkownika
By creezzu
#1925634
Witam, co do kwestii kontroli jakości, nie wiem jak przebiega, ale najprostszym sposobem na uniknięcie słabo jakościowych liquidów jest zazwyczaj kupowanie w sprawdzonych sklepach z e-papierosami z dobra renomą, niż od osób trzecich z nieznanych źródeł. Większość e-papierosów do korzystania z liquidów faktycznie pochodzi z chin i z tym wiele zrobić nie możemy. Jeżeli chodzi o listę takich "dobrych" aromatów to wybierałbym raczej te z wyższej półki cenowej, gdyż są one po prostu lepsze smakowo. Przez to, że mamy teraz akcyzę na większości produktów, według mnie zmniejsza prawdopodobieństwo na trafienie na liquidu "gorszej" lub słabej jakości. Osobiście najbardziej odradzałbym kupowanie tanich gotowych 10ml liquidów. Po kilku latach testowania różnych firm mogę powiedzieć że te najtańsze wychodziły najczęściej najgorzej ze wszystkich pod względem jakości.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.