EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By Tony_Wapuje
#1925611
Smok Mavic Pro, czyli zamknięty system z wymiennymi wkładami. Duże zainteresowanie e-papierosami jednorazowymi trwa, a użytkownicy domagają się tańszych rozwiązań. Przed nami jedno z nich.

Wygląd i konstrukcja

Obrazek
Smok Mavic Pro wygląda jak jednorazówka, bo teoretycznie nią jest a praktycznie nie do końca. Zasadniczą różnicą jest port do ładowania w standardzie USB-C oznaczający możliwość ponownego użytku. Wbudowana bateria dysponuje pojemnością 400 mAh, co powinno starczyć na 2 ml płynu. Dlaczego akurat 2 ml ? Dokładnie taka ilość znajduje się w wymiennych kartridżach.

Wkłady

Smak startowego wkładu zależy od wybranej wersji kolorystycznej. Gdy zużyjemy już nasz wejściowy kartridż, stajemy przed wyborem następnego, a do wyboru mamy 10 różnych wariantów smakowych. Przed krótkim opisem kilku smaków, wspomnę o tym, że system grzewczy to siatka mesh więc smak stoi na naprawdę wysokim poziomie.

Smaki

Obrazek

Mixed Fruit — zaskakująca, a zarazem ciężka do zidentyfikowania mieszanka. Ciężko będzie wyczuć pojedyncze owoce, to jeden z tych smaków, którego trzeba spróbować.

Sour Apple — kto nie lubi kwaśnych jabłkowych żelek ? Ten smak zapewni wam mniej więcej taki profil smakowy.

Strawberry Ice — smak, który często przewija się wśród producentów jednorazówek. Mleczna a wręcz śmietankowo lodowa truskawka, idealna na nadchodzące gorące dni.

Peach Pineaple — ciekawe i niespotykane połączenie dwóch zupełnie różnych owoców.

Oprócz wyżej wymienionych smaków czeka na was 6 innych. Jeśli już macie swój ulubiony wkład do Mavica dajcie znać w komentarzach.

Podsumowanie

Smok Mavic Pro to świetna propozycja dla dwóch różnych grup odbiorczych. Pierwszą z nich są osoby, które nie są przekonane do e-papierosów i przymierzają się do zakupu urządzenia testowego. Druga grupa to fanatycy jednorazówek, którzy nie wyrabiają z kosztami tego hobby. Nowy produkt smoka to zwyczajnie kolejna ciekawa alternatywa dla tradycyjnych papierosów, która w niedalekim czasie trafi na stacje benzynowe czy też do lokalnych sklepów.

Witam. Od ładnych kilkunastu lat wapuję za pomocą […]

Suorin Fero-lepsze niż Oxva?

https://i.ibb.co/p2gfysq/1.jpg […]

oxva działa tylko na przycisk

Od kilku dni posiadam OXVA XLIM PRO. Dziś oxva zac[…]

Longfille #TAG - legendarny powrót

Longfille #TAG to płyny, których nie trzeba niko[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.