EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By orginals3583
#1925583
Witam, zmagam się z problemem wyciekania liquidu z mojego atomizera, obecnie wylewa mi się z przepływów/okolic przepływów, lecz chciałem dzis zapobiec temu i rozkrecilem cała górę poprzemywalem co się dalo i efekt jest taki ze teraz liquid wylewa się z dolnej części atomizera a wcześniej wylewał się z górnej gdzies nad szkiełkiem w bardzo dziwnym miejscu bo jakby z konstrukcji atomizera xd, efekt odwrotny może byc spowodowany tym ze mogłem zalozyc szkiełko na odwrót, lecz nie powinno to w niczym przeszkadzać. Dodam jeszcze ze problem pojawił się wraz z wymiana grzałki i wymiana uszczelki tej pod tzw. kapem. Myślałem ze to wina pozostałych uszczelek tych od szkła lecz się myliłem bo rowniez je wymieniłem a efektów brak. Ma ktoś jakiś pomysł co można zrobic z tym problemem?
By orginals3583
#1925589
W tym problem, ze pierw wycieki były gdzies nad szkiełkiem jakby kurde z konstrukcji góry i to w takim miejscu ze w zyciu bym nie pomyślał zw tak się da, a po przeczyszczeniu i założeniu szkiełka prawdopodobnie na odwrót wycieki następują z przepływów. Uszczelki wszystkie nowe, grzałka nowa, szkiełko nie widać by było zniszczone, a cieknie w dalszym ciągu.
Awatar użytkownika
By borek
#1925590
jeśli jest wyciek w dolnej części przez wloty powietrza to na 1oo% wina grzałki , źle założona za słabo dokręcona . Grzałkę najpierw mocno dokręcamy do dolnej podstawy , potem szkiełko zakładamy i całość skręcamy mocno od góry . Nie zalewaj do pełna nalej polowe i zacznij wapowac i sprawdź czy wtedy nie cieknie , jeśli nie będzie ciekło wtedy uzupełnij płyn i sprawdź czy nie cieknie . Pamiętaj o mocnym dokręceniu wszystkiego . oprócz tego ostatniego na samej górze który odkręcasz w celu nalania płynu . Powinno wszystko być w porządku
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.