EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By MixOn2000
#1925554
Dzień dobry, dwa dni temu zakupiłem swój pierwszy sprzęt poda vaporesso luxe pm40. Już pierwszego dnia do kartridża włożyłem grzałkę o oporności 0.8 ohma która była w zestawie, zalałem cały zbiornik liquidem bez nikotynowym i odczekałem kilka godzin na nasiąknięcie nim grzałki. Przez cały pierwszy dzień wszystko było super, świetny smak, zero zarzutów. Drugiego dnia naładowałem sprzęt, napełniłem zbiornik do pełna i przy pierwszym zaciągnięciu poczułem lekki smak spalenizny i lekkie kucie w gardle. Wyciągnąłem grzałkę a wata cała czyściutka, biała, wyglądała jak nowa, stąd moje zdziwienie dotyczące dziwnego smaku, z niepewności dałem spróbować koledze który również poczuł dziwny smak spalenia. Dodatkowo chciałbym zapytać, czy jest tak czasami że producent daje w zestawie grzałkę która nie mogłaby sobie poradzić z mocą urządzenia?
By szymsonn
#1925565
siema spróbuj wyjac grzale przylozyc palce do przelotow i ciumkać jednocześnie próbując wciągając leciutko powietrze (nie wiem jak to określić). Zrób to kilka razy i spróbuj jeszcze raz, jeśli jednak nadal będzie czuć smak spalenizny to poczekaj na opinie ekspertów
Awatar użytkownika
By borek
#1925586
Z tego co widzę to ten sprzęt ma regulacje mocy W i wlotu powietrza . Jeśli czujesz spaleniznę to przyczyna tkwi w za duzej mocy ustawionej i za małym przepływie powietrza . Ustaw wloty powietrza na otwarte na max i spróbuj z mniejsza mocą ( nie wiem jaką masz teraz ustawioną), aby płyn miał możliwość nasączenia grzałki .

Piszę o pomoc, ponieważ nie moge znależć tego w in[…]

Witam wszystkich. Przez obecny problem z dostępno[…]

Parownik 19mm średnicy.

Witam szanowne grono. Po 7 latach przerwy przetarł[…]

WItam. Przedstawię Wam jak poradziłem sobie z cie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.