EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By Tony_Wapuje
#1925480
Geekvape Wenax Q, czyli kolejny członek załogi Wenax, konkurujący bezpośrednio z modelem Xlim od OXVA. Klasyczny kształt i górny system zalewania to jedne z wielu zalet tego sprzętu. Co jeszcze oferuje nowy pod od pomarańczowych ?

Parametry

Obrazek
Geekvape Wenax Q otrzymał wyświetlacz, który pokaże nam obecny stopień naładowania oraz ilość podawanej mocy. Znajdziemy na nim także ilość zaciągnięć w formacie 3 cyfrowym.

Obrazek
Wbudowana bateria o pojemności 1000 mAh oraz moc wyjściowa do maksymalnie 25 W to przeciętne, ale nie słabe wyniki w tej kategorii urządzeń. Sprzęt naładujemy przez port USB typu C.

Obrazek
Umieszczony na bocznej ściance suwak pozwoli na dostosowanie przepływu powietrza do własnych preferencji. Jeśli chodzi o regulacje mocy, możemy zrobić to sami bądź zaufać trybowi SMART, który zrobi to za nas. Urządzenie uruchomimy za pomocą pięciu kliknięć i w ten sam sposób je wyłączymy.

Wkłady

Obrazek
Kartridże Q, kompatybilne także z Sonderem Q zapewnią optymalne MTL'owe bądź RDL'owe doświadczenie. Ponownie wspomnę o funkcji zalewania, poprzez ściągnięcie ustnika. Rozwiązanie to jest przede wszystkim wygodne i wręcz idealne dla osób początkujących.

Kolorystyka

Obrazek
Geekvape Wenax Q trafia na rynek w sporej oraz ciekawej gamie kolorystycznej. Turkusowy zielony, fioletowy gradient czy kobaltowy niebieski, który podoba wam się najbardziej ?

Opakowanie

W zestawie prócz nowego Wenaxa znajdziemy kabel do ładowania typu USB C oraz dwa kartridże z opornościami przystosowanymi do odmiennych stylów wapowania. Czas wspomnieć o tym, czego zabrakło, a mianowicie jest to smyczka. Dla jednych to niepotrzebny gadżet a dla innych miły gest od producenta.

Podsumowanie

Geekvape Wenax Q to bezpośredni konkurent modeli takich jak Ursa Nano Pro od Lost Vape bądź na wstępie wspomniany Xlim. Parametry sprzętu wypadają dobrze, jednak nie są one ani nadzwyczajne, ani niewystarczające. Nowy Wenax jest jednak dobrym sprzętem, którego asem w rękawie może być jakość wykonania. Jeśli będzie stała na wysokim poziomie, to możemy mówić o produkcie bez wad.
Longfille #TAG - legendarny powrót

Longfille #TAG to płyny, których nie trzeba niko[…]

Witam. Od ładnych kilkunastu lat wapuję za pomocą […]

Jednorazówki

Siemka, jakie jednorazówki teraz polecacie żeby ta[…]

Ursa nano - brak ładowania

witam mam problem, a dokładnie ursa po podłączeniu[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.