EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Seba174
#1925461
Czy kupował ktoś na stronie epety.pl i wszystko było zgodnie z zamówieniem, ceny zachęcają ale nie wiem czy sklep godny zaufania
Awatar użytkownika
By Zabiela
#1925466
Ziomek jest spoko, jego drugi sklep to liquidowo.pl oraz konto na FB Liquidowo Katowice, w Katowicach ziomek ma też stacjonarkę, towaruje się u niego od lat, oczywiście ze względu na ceny :).
By maciej47
#1925706
Witam, ja również stamtąd zamawiałem, niestety mam nieco gorsze odczucia. Gdy składałem zamówienie na stronie była informacja, iż na wysłanie paczki powinienem czekać do 3 dni roboczych, co później zamieniło się w 5 dni roboczych (na stronie), a finalnie czekałem na wysłanie mojej paczki 3 tygodnie. Następna sprawa, rozumiem że mogli nie mieć na stanie czegoś co zamawiałem, ale dowiedziałem się o tym 1,5 tygodnia po złożeniu zamówienia, i końcowo nie dostałem ani jednego aromatu, gdy w międzyczasie specjalnie się ze mną kontaktowali aby dojść do jakiejkolwiek ugody. Zapytali się czy chcę zamianę na inne aromaty, czy zwrot pieniędzy, odpowiedziałem że wybieram inne aromaty, wybrałem konkretne i zapytałem czy będzie to problem jak będą z innej firmy, i końcowo nawet nie dostałem odpowiedzi na to pytanie (pomijając fakt że wyświetlili moje wiadomości, ale widocznie lepszym wyjściem było zostawienie tego bez słowa ani żadnej informacji), ani żadnego aromatu, ani zwrotu pieniędzy, gdzie nawet na paczce jest napisana informacja odnośnie zwrotu pieniędzy za aromaty (które były tylko częścią zamówienia). Dopiero po skontaktowaniu się dostałem informacje iż dostane pieniądze w przeciągu paru dni, ale to się jeszcze okażę. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów.
By Agent Tomek
#1925787
Maciej47 Jak się finalnie zakończyła Twoja sprawa? Uzyskałeś zwrot pieniędzy? Ja się powstrzymałem przed puszczeniem blika, bo w mailu od nich zniknął numer mojego mieszkania i to mnie odstraszyło bo w moim bloku jest około 200 mieszkań i nie wiem jak kurier miałby mi to niby dostarczyć.
By maciej47
#1926391
zwrot kaski otrzymalem i na tym sie skonczylo, juz nigdy stamtad nie zamawialem

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.