EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1925465
Obrazek
Nevoks jest producentem, który nie jest zbyt popularny, a to za sprawą, że na rynku pojawili się dopiero w 2019 roku. W ich produkcji królują pody. Dzisiaj zerkniemy sobie na najnowszy wyrób spod rąk tego producenta, a jest nim Nevoks APX C1.
Nevoks APX C1 jest podem o dość futurystycznym wyglądzie. Skrywa on w sobie wbudowany akumulator o całkiem sporej pojemności, bo aż 1000mAh. W połączeniu z USB C może stanowić ciekawą opcję dla osób szukających czegoś, co nie będzie co chwilę podłączane do ładowania. Maksymalna moc, jaką dysponuje to 18W. Urządzenie jest bardzo lekkie, bo waży jedynie 45,8g. Pod nie posiada wyświetlacza. W dolnej części urządzenia umieszczono „fire button”, a pod nim diody. E-papieros posiada swego rodzaju regulację mocy, a konkretnie trzy tryby pracy. Urządzenie dostępne w wielu kolorach, można zerknąć na nie na stronie producenta. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
Obrazek
Jak widać na załączonej grafice tryby pracy są odpowiednio dostosowane do dostępnych wkładów. Wkład 1.2Ω zapewnia mocniejsze uderzenie nikotyny w gardło, a 0.8Ω odwdzięczy się smakiem. Oba oczywiście wyposażone w siatkę mesh. Samo urządzenie jak i zespoły grzewcze przystosowane do zaciągania głównie MTL. Wszystko zależy od tego, którą stroną włożymy wkład. Takie rozwiązanie można spotkać choćby w Smok Solus 2. Dzięki temu urządzenie jest MTL bądź RDL.
Wkłady zaprojektowane w taki sposób, by nie wyciekały, a zalewane od boku.

Podsumowanie

Nevoks APX C1 jest kolejnym urządzeniem w typie pod. Nie ma w nim żadnych innowacyjnych rozwiązań, które by wprowadziły coś nowego na rynek. Czymś, co może zarówno zachęcić jak i zniechęcić potencjalnego użytkownika jest fakt, że producent jest dość świeży na rynku. Poza tym duży, wbudowany akumulator w połączeniu z trybami pracy na pewno brzmi zachęcająco.
Ohmy na dripie

Witam ostatnio zacząłem moją przygodę z dripowanie[…]

Hej , mam problem z Aegis legend 2. Otóż wczoraj w[…]

Pomoc — Ursa Pocket

Jestem nowy jeśli chodzi o e-papierosy, mało co wi[…]

Czy to koniec branży vape?

Nasza branża bez wątpienia co rusz spotyka się z […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.