EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Lexusowy
#1924823
Witam mam problem z podzikiem, otóż kupiłem go dzisiaj o jakiejś 16:00 aktualnie podczas pisania tego tematu jest 2 w nocy i mam taki problem, że po dwu godzinnym ładowaniu poda podczas palenia wydaje dziwny dźwięk jakby przeładowania i podczas palenia słychać jakby prąd nie wiem jak to inaczej ująć być może za długo go ładowałem i to jeszcze ładowarką od telefonu. Czy jest się czym martwić ? Jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu ? Pozdrawiam
By matiii.123124
#1924939
mam ten sam problem i wlasnie chce sie dowiedziec czy udalo ci sie go rozwiazac. ja ladowalem 20 min ladowarka do telefonu i dokladnie to samo, dziwny dzwiek brzeczenia
Awatar użytkownika
By marcos2
#1924942
Kiepskie te wasze ładowarki. Ja jak naładowałem telefoniczną, to zaczyna dzwonić i jakiś Chińczyk sie odzywa :lol:
By Dieg00
#1924945
matiii.123124 pisze:mam ten sam problem i wlasnie chce sie dowiedziec czy udalo ci sie go rozwiazac. ja ladowalem 20 min ladowarka do telefonu i dokladnie to samo, dziwny dzwiek brzeczenia
A może to brzęczenie to zwyczajne zwarcie czyli wada w produkcji?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.