EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By Kooral00
#1925306
Chciałbym się dowiedzieć o skład aromatów, bądź w jaki sposób one powstają, ja rozumiem że sam w domu tego nie zrobię, lecz chce poznać zasadę produkcji takich płynów.
Awatar użytkownika
By marcos2
#1925312
A nie chciałbyś znać składu i sposobu w jaki powstaje Coca Cola? :-P
Awatar użytkownika
By joannna
#1925375
Możesz zrobić bardzo dobre i naturalne aromaty. Zalewasz glikolem pokruszoną laskę wanili lub pokruszony cynamon albo liście stewii . Odstawiasz na miesiąc i masz naturalne aromaty. Powodzenia w mieszaniu. :D
By Kooral00
#1925376
Bardziej mnie ciekawi ogólna produkcja np, truskawki, czy zadziałało by gdybym skruszył truskawke lub jakiś inny owoc zamrożony lub taki by móc go skruszyć i czy będzie podobnie działać? XD
Awatar użytkownika
By joannna
#1925377
Aromat truskawka i tym podobne, to są sztuczne aromaty. Szkoda kombinować. Bardzo dobrą truskawkę i wiele innych za parę zł masz w 1ooo smaków świata. :D
By Kooral00
#1925378
Znaczy no ja wiem i tak będę kupować aromaty zrobione, ale to jest dosłownie czysta ciekawość
By Kooral00
#1925379
A czy na przykład te aromaty spożywcze które są na tej stronie 1ooo smaków świata, wlewa się do glikolu czy to już jest jako aromat gotowy do rozrobienia w bazie?

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.