EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By Kasio
#1672440
A mi wczoraj Kaspersky zamknął i wrzucił do kwarantanny NFirmwareEditor.exe wersja v4.03 ,znalazł trojana: PDM:Trojan.Win32.Generic ,ale przy tego typu programach tak się czasami dzieje,na razie niech posiedzi w kwarantannie.
Awatar użytkownika
By nesh007
#1695434
wooten pisze:
nesh007 pisze:Ma ktoś możliwość zrobienia fajnego loga z gry Gothic? :) tą czachę jakby bez napisu, odwdzięczę się!


Pozdrawiam fana Bezimiennego! Miło wiedzieć, że nie wyginęliśmy doszczętnie ;)
Obrazek

Ujdzie?

wooten dzięki bardzo, zapomniałem o tym temacie i dopiero widzę że wstawiłeś- poleciał plusik :)
Awatar użytkownika
By MichuZDR
#1717713
Tak wiem że to nie koncert życzeń ale czy byłby ktoś tak miły i ogarnął by mi logo do mojego kubusia a dokładnie o coś takiego mi chodzi
_____________________________________________________________________________________________________________________
Edit : LOGO JUŻ JEST ! wstawiam dla chętnych :) Obrazek
By PanPeXPL
#1754641
Siemka mojego cuboida 150w nie widzi program kupiłem uzywke ma wgrane logo adidasa i wszystko działa testowałem na kablu od galaxy s7 i 2 innych wszystkie miały 5 pinów w mini USB jakieś rady w programie pisze unknow device są jakieś sterowniki do pobrania?
By fikaf
#1754856
PanPeXPL pisze:Siemka mojego cuboida 150w nie widzi program kupiłem uzywke ma wgrane logo adidasa i wszystko działa testowałem na kablu od galaxy s7 i 2 innych wszystkie miały 5 pinów w mini USB jakieś rady w programie pisze unknow device są jakieś sterowniki do pobrania?

Miałeś soft adidas 3 stripes brand.Zakładasz mini usb 5 pin port fanklub, i wyszukujesz doń sterowniki. Proste, acz skuteczne.
Awatar użytkownika
By jofng
#1925282
Aby dodać własny obrazek do ekranu e-papierosa, należy wykonać kilka kroków:

Przygotuj obrazek: Upewnij się, że obrazek ma odpowiedni format i rozmiar. W większości przypadków e-papierosy obsługują pliki w formacie BMP, a rozmiar ekranu e-papierosa może różnić się w zależności od modelu. Przed przystąpieniem do dodawania obrazka, należy upewnić się, że obrazek jest dopasowany do rozmiaru ekranu.

Podłącz e-papieros do komputera: Podłącz e-papieros do komputera za pomocą kabla USB.

Znajdź folder z obrazkami: Otwórz folder z obrazkami w e-papierosie. Lokalizacja folderu może różnić się w zależności od modelu e-papierosa.

Dodaj obrazek do folderu: Skopiuj plik z obrazkiem do folderu z obrazkami na e-papierosie.

Wybierz obrazek: Otwórz menu e-papierosa i przejdź do ustawień ekranu. Następnie wybierz opcję, która pozwala na wybór obrazka do wyświetlenia na ekranie.

Wybierz swój obrazek: Przeglądaj listę dostępnych obrazków i wybierz ten, który chcesz wyświetlić na ekranie e-papierosa.

Zapisz ustawienia: Zapisz ustawienia i wyjdź z menu. Twój obrazek powinien teraz być wyświetlany na ekranie e-papierosa.

Ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie modele e-papierosów obsługują funkcję dodawania własnych obrazków. Przed przystąpieniem do dodawania obrazka, należy sprawdzić instrukcję obsługi e-papierosa, aby upewnić się, że taka opcja jest dostępna.


______________________________
Regulamin Forum

A więc tak, jestem posiadaczem ursy baby pro, wymi[…]

https://i.ibb.co/mHFyjyc/ip-tytu.[…]

Dna250c

Witam. Czy mogę zamówić zza granicy płytkę dna250c[…]

Problem z grzałką

Witam, z 2 tygodnie temu zmieniałem grzałkę w zeus[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.