EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By GadziuTV
#1920471
Witam mam problem mianowicie kupiłem logica i po miesiącu przestał dzialac. Jak się ciągnie nie wytwarza dymu i diodą się nie swieci, ma ktoś pomysł co mogło się stać i czy można naprawić?
By Eniu252
#1921502
Ja kupilam już 4go i jest ta sama sytuacja z każdym. Nie ciągnie,dioda się nie świeci. Fajnie by było jakby dało się to jakoś naprawić. Pomocy
Awatar użytkownika
By kabacina
#1921546
Też uważam, że lepiej dać stówkę i skompletować sobie np. Pico 25 + jakiś parownik (nawet na gotowe grzałki jeśli ktoś boi się robienia własnych. Przemyślcie to, a na pewno sporo pieniędzy zostanie w kieszeni.

Wydziergane z centrum zarządzania wszechświatem.
By Ilwciaaxa
#1924374
Mam dwa logiki. Jeden użytkuję od roku, a drugi kupiłam jakieś 3 miesiące temu i właśnie się zepsuł. Tu gdzie wkładasz wkład - trzeba wyczyścić dokładnie wykałaczką, tylko broń Boże igłą. I będzie działać:) i niech nikt mi nie wmawia, ze to ściema.. wystarczy dokładnie go wyczyścić i będzie ładnie działać :)
By lolol
#1924378
Miałem ten sam problem. Logic normalnie działał po czym w pewnym momencie nie było czuc dymu. Dioda się swieci, normalnie się ładuje, czuc jego smak, ale nie ma się czym zaciągnąć. Kiedy podczyscilem wykałaczka i patyczkiem do uszu, dało się wziąć dwa buchy a potem znowu nic. Wie ktoś o co może chodzić?
By Twoj stary
#1924593
A ladowales wklad? Jak tak to go otworz jeszcze raz i miedzy tym czarnym a gumka sa takie druciki one musza byc prosto moze zeszedl ci jeden na bok i poprostu nie styka
By Esensja
#1924706
W 2 miesiące kupiłem już w sumie 5 urządzeń i wszystkie przestały działać. Ostatnie wytrzymało dwa dni - palę dużo różnych rzeczy od jednorazówek po własnoręcznie komponowane liquidy, ale wciąż wracam do Logica pomimo jego awaryjności i Ceny (obecnie już 13zł!) bo lubię jego smak którego nie mogę uzyskać sam. Ale te pody to jest naprawdę jakiś dramat. Albo się włączają same kiedy chcą, albo przestają działać w ogóle, albo działają tylko jak się dmucha a nie ciągnie. Mega dużo nerwów mnie kosztował ten logic. Szkoda bo smak naprawdę fajny i już jestem w stanie dać te 13zł dziennie ale awaryjność tego urządzenia... Naprawdę to ze wytrzymałem tyle czasu z tym czymś to tylko zasługa uzależnienia.....
By karaaa8
#1925037
ja mam podobny problem - nie da sie zaciagnac, nie dymi sie, dioda nie swieci podczas zaciagania sie, ale urzadzenie normalnie sie laduje
By teodrzwi
#1925279
Mi również pomaga wyczyszczenie, ja używam patyczka do uszu. Na szybko czasem zadziała też jak nie zaciągnę się normalnie tylko "agresywnie".
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.