EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By MJ_Vape
#1925232
Poda Lost Vape Ursa Nano chyba już nie trzeba nikomu przedstawiać. Popularność, oraz ilość pozytywnych opinii w kierunku tego urządzenia nie sprawiło jednak, że producent „spoczął na laurach”. W dalszym ciągu widzimy czy to nowe wersje, jak i nowości. Przyjrzyjmy się tym razem Lost Vape Orion Art Kit.
Obrazek

Specyfikacja:
  Wymiary: 28.5×14.0x92mm
  Pojemność: 2,5 ml
  Bateria: 800mAh (wbudowana)
  Zakres mocy: 5-18W
  Regulacja przepływu powietrza
  Aktywacja: Przycisk/Automatyczna
  Materiał korpusu: Półprzeźroczysty PC
  Chip: Lost Vape Quest
  Port Usb: Typu-C
  Tryby bezpieczeństwa
  Kompatybilne z grzałkami Lost Vape UB Mini S 0.8Ω i 1.0Ω

Obrazek

Lost Vape Orion Art zawiera plastikowy wkład na magnez z wbudowanym ustnikiem, oraz regulacją przelotów powietrza. Kartidż uzupełnimy naszym ulubionym płynem z boku, ale aby to zrobić musimy go całkowicie wyciągnąć. Myślę, że już każdy z nas się przyzwyczaił do tego sposobu zalewania. Czy to na plus czy minus – pozostawię tutaj opinię dla Was. Urządzenie oferuje nam 3 tryby pracy, a także aktywację przez przycisk (umieszczonym z przodu) i automatyczne zaciągnięcie.
Bateria o pojemności 800mAh przy standardowym użytkowaniu powinna wystarczyć na jeden dzień pracy. Dzięki USB typu C naładujemy ją szybciej, ale producent nie wspomina nic o opcji szybkiego ładowania.
Do pudełka dołączona jest obrendowana smyczka z odpinanym gumowym kółkiem, dzięki któremu możemy nosić poda na szyi, oraz dwa zespoły grzewcze UB Mini S1 0.8Ω i 1.0Ω.

Obrazek

Podsumowanie:
Tak naprawdę po Lost Vape Orion Art Kit powinny sięgnąc osoby, którym nie podobał się ustnik, oraz kształt dostępnych na rynku Urs Nano. Urządzenia obsługują te same zespoły grzewcze, których doznania smakowe wypadają bardzo dobrze wśród użytkowników jak i recenzetów. Wygląd samego poda sprawi z pewnością, że nikt nie przejdzie koło nas obojętnie. Rzuca się od razu w oczy pośród większości elektronicznych papierosów dostępnych na rynku.

Czy ktoś nie dawno zamawiał jakiekolwiek płyny zwi[…]

Aromaty z strony 1000smakowswiata

Dzień dobry, mam pytanie co do uzywania aromatów s[…]

Dovpo Odin 2 - kolejny projekt Bogana !

Dovpo Odin 2, czyli następca moda, którego przed[…]

Smok Mavic Pro - wielorazowa jednorazówka

Smok Mavic Pro, czyli zamknięty system z wymienn[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.