EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Tony_Wapuje
#1925207
Hellvape Helheim S30 RDTA, czyli powiększona wersja parownika o tej samej nazwie. Średnica 30 mm i 12 ml płynu to główne cechy konstrukcji. Czy S30 zaskoczy nas czymś jeszcze ?

Wygląd i konstrukcja

Obrazek
Hellvape Helheim S30 RDTA projektem nawiązuje do całej serii tych parowników. Atomizer z oznaczeniem S30 będzie jednak szerszy o 5 mm i zauważalnie wyższy. Zbiornik pomieści aż 12 ml płynu, co w przypadku dwóch grzałek będzie zbawienne.

Obrazek
Transport liquidu oparty będzie na 6 stalowych drutach, które zadbają o dobre nasączenie bawełny. Trzeba pamiętać o odpowiednim ułożeniu nośnika, gdyż błędy mogą prowadzić do nieprzyjemnych i suchych konsekwencji.

Obrazek
Parownik napełnimy, ściągając top cap lub bezpośrednio przez pin do squonka. Możecie odkopać swoje ulubione squonk mody, które w ostatnim czasie poszły w odstawkę.

Obrazek
Atomizer umożliwi regulację dolnego, jak i bocznego przepływu powietrza. Daje nam to spore pole do popisu i możliwość dostosowania pod swoje preferencje.

Baza

Obrazek
Postless dostosowany do montażu dwóch grzałek. Miejsca jest sporo więc zwolennicy dużych średnic, będą mogli poszaleć. Powietrze dotrze do grzałki przez 10 dolnych otworów i 12 bocznych. Zapowiada się ciekawie.

Kolorystyka

Obrazek
Hellvape Helheim S30 RDTA występuje w 3 podstawowych wariantach kolorystycznych. Klasyczna czerń, srebro i wywołujący skrajne emocje gunmetal. Producent względem wersji S zrezygnował z niebieskiego i złota. Widocznie popularność tamtych wariantów była zbyt mała.

Opakowanie

W pudle znajdziemy nasz wielki parownik, zapasowe śrubki, uszczelki, grzałki oraz przyrząd do ich przycinania. Jest nawet śrubokręt oraz wcześniej wspomniany squonk pin. Pochwała dla Hellvape za bogaty zestaw.

Podsumowanie i wnioski

Hellvape Helheim S30 RDTA to parownik dla konkretnej grupy odbiorców. Przyda się przede wszystkim duże zasilanie, mieszczące atomizer o takiej średnicy. Zużycie liquidu będzie raczej spore, więc trzeba przygotować się na częste zakupy płynów. Jeśli te dwa aspekty cię nie odstraszają, to S30 będzie ciekawą pozycją w twojej kolekcji.

Czy ktoś nie dawno zamawiał jakiekolwiek płyny zwi[…]

Aromaty z strony 1000smakowswiata

Dzień dobry, mam pytanie co do uzywania aromatów s[…]

Dovpo Odin 2 - kolejny projekt Bogana !

Dovpo Odin 2, czyli następca moda, którego przed[…]

Smok Mavic Pro - wielorazowa jednorazówka

Smok Mavic Pro, czyli zamknięty system z wymienn[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.