EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By PanzLasu3
#1925042
Witam,
tak na wstępie mój zestaw to Aegis legend 200w, z zeus'em x rta, na single coil'u fused clapton 0,13 z tego co pamiętam bo zczytywanie grzałki na egisie przestało działać.
Ogólnie problem jest następujący nie wiem czy ja coś źle robię ale w porównaniu smakowym zeus x rta single coil do drag s, zeus, że tak to ujmę nie ma smaku :).
Do tego dochodzi czasem strzelanie ale przeważnie takie bulgotanie podczas zaciągania się, i gdy zaciągnę się dłużej niż 3-4 sekundy czuć smak grzałki ale przy zmianie waty nie jest ona spalona.
Najbardziej boli mnie nie oszukując się słabe oddawanie smaku, jednak co by nie było kupiłem rta żeby fajnie smaczek oddawał, używam średnio na 50-70 watach, jeżeli ktoś coś wie z góry byłbym wdzięczny za każdą radę. :D
Awatar użytkownika
By Pesio
#1925047
Przy takim nadtransporcie smak powinien być jak złoto. Z czego ta grzałka? Jak z SS czy inna, spróbuj jeszcze na Kanthal A1, ja np. na innych niż Kanthal smaku prawie nie czuję. A że bulgota i strzela, to za mało nośnika, musisz napchać więcej waty.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
By PanzLasu3
#1925095
Grzałka to fused clapton od VTP chyba SS.
Kwestia jest jeszcze taka, że przy dłuższym zaciąganiu powyżej 1.5-2s czuć mocno grzałkę bardzo metaliczny posmak, grzałka przycięta od spodu nie styka się, i to strzelanie przy zaciąganiu i nawet teraz jak pisze tę odpowiedź zalałem atomizer do 3/4 i nie jestem w stanie zciągnąć bucha bo cały liquid wlatuje mi do ust dosłownie jakby cała grzałka była zalana liquidem, nie wiem czy źle układam bawełnę, daje jej za mało za dużo, nie jestem w stanie zciągnąć dużego bucha bo czuje smak metaliczny
By PanzLasu3
#1925102
Udało mi się dojść do tego dlaczego, przy dłuższym zaciąganiu czułem metaliczny posmak, oraz dlaczego mocno mi strzelało.
Strzelało prawdopodobnie dlatego że miałem zbyt małą ilość waty w środku samej grzałki, a posmak waty miałem dlatego, bo po bokach miałem zbyt dużo i zbyt gęsto tej waty, przez co transport liquidu nie nadążał.
Reasumując dałem ciaśniej w samą grzałkę i rzadziej po bokach.
Jednak dalej przy zalewaniu czasem nie można ściągnąć bucha i pluje do ust ale to tylko gdy zaleje liquid i mam tak przez kolejne 10 buchow.
Temat zamykam ;]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.