EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Tony_Wapuje
#1925078
Steam Crave Meson RTA, czyli parownik, którego nikt się nie spodziewał. Producent znany jest głównie z wypuszczania wszelakich wariacji na temat Aromamizera. Sam używając wersji v3, nie mogę doczekać się kolejnej odsłony. Na to jednak będzie trzeba jeszcze poczekać. Przed nami Meson RTA.

Wygląd i konstrukcja

Obrazek
Steam Crave Meson RTA na samym wejściu zaznacza, kto jest producentem. Cały projekt wygląda znajomo prócz sposobu, w jaki powietrze dostanie się do grzałki. W przypadku SC nie spodziewałem się takiego rozwiązania. Wspomnę także o średnicy parownika wynoszącej 25 mm, dzięki której dobranie sensownego zasilania nie będzie problemem.

Obrazek
Górny przepływ powietrza i mała komora, mają zadbać o jak najlepszy smak, niwelując przy tym jakiekolwiek wycieki. Parownik zalejemy oczywiście odgórnie, zdejmując top cap.

Obrazek
Steam Crave zamieścił także instrukcję jak rozmontować parownik, w której dowiadujemy się, że należy użyć monety. Rozwiązanie to jest dość zabawne, mi osobiście się podoba, jednak na pewno znajdą się tacy, którym może się to nie spodobać.

Baza

Obrazek
Baza przeznaczona będzie do montażu jednej grzałki. Producent zaznacza, że najlepiej sprawdzą się tu grzałki działające w zakresie 20-50 W. Budowanie na tym typie bazy, nie powinno sprawić większych problemów.

Kolorystyka

Obrazek
Steam Crave Meson RTA dostępny będzie w 3 podstawowych kolorach takich jak czarny, srebrny i oczywiście gunmetal. Na oficjalnej stronie znalazły się także grafiki przedstawiające parownik dopasowany do zasilań SC.

Opakowanie

W pudełku znajdziemy parownik, dodatkowe szkło o pojemności 6 ml i zapasowe śruby oraz uszczelki. Nie znajdziemy tutaj całej masy akcesoriów jak w przypadku Aromamizera V3, jednak cena pewnie to zrekompensuje.

Podsumowanie

Steam Crave Meson RTA to coś nowego w portfolio tego producenta. Górny przepływ powietrza w ostatnim czasie odnosi gigantyczne sukcesy i coraz więcej użytkowników sięga po takie właśnie parowniki. Jak Meson wypada na tle innych jednogrzałkowych zbiorników ? Na to pytanie odpowiedzą recenzenci, którym ów parownik udało się już sprawdzić.
E-palenie a coronawirus

Na zasadzie "jedna baba drugiej babie" d[…]

Aegis solo 1

Zakupilem Aegis solo 1 z górą zeus sub-ohm i zalał[…]

Jaki VPC w Aegis Solo 100W

Jaki VPC w Aegis Solo 100W góra to centaurus głów[…]

Aegis Legend 2 KIT

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Po[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.