EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By Tony_Wapuje
#1925075
Geekvape B100, czyli tak naprawdę nowy Boost Pro. Dobrze kojarzony model, odświeżony w celu wpasowania się w całą nową estetykę producenta. Czy takie urządzenie jest potrzebne ?

Wygląd i konstrukcja

Obrazek
Po pierwszym spojrzeniu widać, że mamy do czynienia z właśnie tą serią. Charakterystyczny boostowy kształt oprawiony w nową obudowę. Geekvape B100 spełnia normę IP86, która chroni sprzęt przed kurzem, wodą, a także ciężkimi warunkami środowiskowymi. Urządzenie wyposażono w czip AS 3.0, który zadba o dobre zarządzanie energią oraz właściwy dobór mocy chroniący przed spaleniem grzałek.

Obrazek
Na bocznej ściance znajduje się suwak znany już z innych produktów Geekvape. Dzięki niemu zablokujemy urządzenie, zapobiegając przypadkowemu odpaleniu w kieszeni.

Obrazek
Zakrzywiony wyświetlacz o przekątnej 0,96 cala, zawiera wszelkie informacje o obecnym stanie urządzenia. Sprawdzimy na nim obecny stopień naładowania baterii, ilość podawanych watów, oporność grzałki i obecny tryb, w jakim pracuje nasz sprzęt. Pojawi się także boosting mode, który zapewni największą ilość dymu i maksymalne wrażenia smakowe.

Kartridże i grzałki

Obrazek
Geekvape B100 otrzyma kartridż z górnym przepływem powietrza, który powinien ochronić nas, przed jakimikolwiek wyciekami. Warto wspomnieć o wyposażeniu się w odpowiedni płyn najlepiej o wysokiej gęstości, aby uniknąć wylewów z dołu zespołu grzewczego.

Obrazek
Dobrze znane konstrukcje grzewcze z oznaczeniem P także otrzymają zaktualizowane odpowiedniki. Odświeżone P series mają zapewnić dłuższą żywotność. Producent podaje informacje, że jedna taka grzałka pozwoli nam przebrnąć przez 60 ml płynu.

Kolorystyka

Obrazek
Geekvape B100 trafi na rynek w aż 8 wariantach kolorystycznych. Widoczne są opcje dla fanów klasyki takie jak czerń czy srebro oraz tęcza i czerwień. W zestawieniu nie zabrakło także czegoś ciekawszego jak Pink Purple czy mój faworyt Bootle Green.

Podsumowanie

Nowy Boost to ciekawa propozycja dla posiadaczy poprzednich odsłon. Geekvape odświeżył design i ulepszył znane grzałki, w celu zwiększenia żywotności.  Jeśli szukasz sprzętu zapewniającego dużą moc i przyjemne oddanie smaku to nowy Boost Pro jest opcją do rozważenia.
E-palenie a coronawirus

Na zasadzie "jedna baba drugiej babie" d[…]

Aegis solo 1

Zakupilem Aegis solo 1 z górą zeus sub-ohm i zalał[…]

Jaki VPC w Aegis Solo 100W

Jaki VPC w Aegis Solo 100W góra to centaurus głów[…]

Aegis Legend 2 KIT

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Po[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.