EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By GadziuTV
#1920471
Witam mam problem mianowicie kupiłem logica i po miesiącu przestał dzialac. Jak się ciągnie nie wytwarza dymu i diodą się nie swieci, ma ktoś pomysł co mogło się stać i czy można naprawić?
By Eniu252
#1921502
Ja kupilam już 4go i jest ta sama sytuacja z każdym. Nie ciągnie,dioda się nie świeci. Fajnie by było jakby dało się to jakoś naprawić. Pomocy
Awatar użytkownika
By kabacina
#1921546
Też uważam, że lepiej dać stówkę i skompletować sobie np. Pico 25 + jakiś parownik (nawet na gotowe grzałki jeśli ktoś boi się robienia własnych. Przemyślcie to, a na pewno sporo pieniędzy zostanie w kieszeni.

Wydziergane z centrum zarządzania wszechświatem.
By Ilwciaaxa
#1924374
Mam dwa logiki. Jeden użytkuję od roku, a drugi kupiłam jakieś 3 miesiące temu i właśnie się zepsuł. Tu gdzie wkładasz wkład - trzeba wyczyścić dokładnie wykałaczką, tylko broń Boże igłą. I będzie działać:) i niech nikt mi nie wmawia, ze to ściema.. wystarczy dokładnie go wyczyścić i będzie ładnie działać :)
By lolol
#1924378
Miałem ten sam problem. Logic normalnie działał po czym w pewnym momencie nie było czuc dymu. Dioda się swieci, normalnie się ładuje, czuc jego smak, ale nie ma się czym zaciągnąć. Kiedy podczyscilem wykałaczka i patyczkiem do uszu, dało się wziąć dwa buchy a potem znowu nic. Wie ktoś o co może chodzić?
By Twoj stary
#1924593
A ladowales wklad? Jak tak to go otworz jeszcze raz i miedzy tym czarnym a gumka sa takie druciki one musza byc prosto moze zeszedl ci jeden na bok i poprostu nie styka
By Esensja
#1924706
W 2 miesiące kupiłem już w sumie 5 urządzeń i wszystkie przestały działać. Ostatnie wytrzymało dwa dni - palę dużo różnych rzeczy od jednorazówek po własnoręcznie komponowane liquidy, ale wciąż wracam do Logica pomimo jego awaryjności i Ceny (obecnie już 13zł!) bo lubię jego smak którego nie mogę uzyskać sam. Ale te pody to jest naprawdę jakiś dramat. Albo się włączają same kiedy chcą, albo przestają działać w ogóle, albo działają tylko jak się dmucha a nie ciągnie. Mega dużo nerwów mnie kosztował ten logic. Szkoda bo smak naprawdę fajny i już jestem w stanie dać te 13zł dziennie ale awaryjność tego urządzenia... Naprawdę to ze wytrzymałem tyle czasu z tym czymś to tylko zasługa uzależnienia.....
By karaaa8
#1925037
ja mam podobny problem - nie da sie zaciagnac, nie dymi sie, dioda nie swieci podczas zaciagania sie, ale urzadzenie normalnie sie laduje
By teodrzwi
#1925279
Mi również pomaga wyczyszczenie, ja używam patyczka do uszu. Na szybko czasem zadziała też jak nie zaciągnę się normalnie tylko "agresywnie".
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.