EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1924931
Aspire Cyber X to kolejny produkt, z serii Cyber, którą to niedawno firma Aspire wypuściła na rynek. Pierwsze wrażenie ? Konkurencja dla Ursy Nano Baby od Lost Vape i nie było ono mylne, sprzęt do złudzenia przypomina właśnie tamto urządzenie. Sprawdźmy zatem co Cyber X ma w sobie.
Obrazek
Specyfikacja 

Wymiary: 74.2*51*20.5 mm (Standard) 71.4*51*20.5 mm (TPD)

Waga: 67.5 g

Pojemność: 3 ml/2 ml TPD

Bateria: Wbudowana o pojemności 1000 mAh

Kolorystyka
Obrazek
Tak jak w całej linii Cyber, tak i tutaj nie znajdziemy żadnych udziwnień, jeśli chodzi o kolorystykę. Klasyczne kolory, które ponownie z jednej strony, mają pełny panel z drugie natomiast, sprzęt ma przezroczysty panel.

Użytkowanie 

Cała linia Cyber została wypuszczona z myślą o solach nikotynowych, nie inaczej jest tym razem, ponownie mamy do czynienia z tymi samymi wkładami co w wersji S. Wkłady noszą nazwę TSX i są w oporności 0.8 oraz 1.0. Sprzęt co ciekawe, jak na takie maleństwo posiada przycisk i dzięki niemu mamy możliwość korzystania z urządzenia poprzez właśnie przycisk, albo poprzez auto zaciąg. Niebywałym plusem tego urządzenia jest jego bateria, po pierwsze posiada aż 1000 mAh, co naprawdę jest sporym wyczynem jak na urządzenie typu POD, a kolejna rzecz to szybkie ładowanie.

Podsumowanie

Aspire Cyber X jak cała linia Cyber wydaję się przemyślanym urządzeniem, ale czy będzie stanowić zagrożenie na rynku dla obecnie królującej Ursy Nano ? Wydaje mi się, że tak, deklaracja Aspire w przypadku całej lini jest jasna, mają to być urządzenia pod sole nikotynowe, a specjalnie stworzone do tego wkłady, mają to pokazać, trzymam kciuki i mam nadzieję, że właśnie tak będzie, gdyż Aspire robi naprawdę solidne urządzenia.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.