EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By lufa9999
#1924777
Witam.
Wapuję za pomocą ww Pico. problem jest taki, że jak go podłączam do laptopa to laptop nie rozpoznaje urządzenia. Próbowałem różnych metod z netu, ale najlepiej spytać u źródła. Chciałem zaktualizować soft. Co robić? Na logikę przydałby się sterownik USB ale nei mogę niegdzie znaleźć. Mam Windows 11. Pomoże mi ktoś?
By lufa9999
#1924790
Próbowałem kilku kabli, trzech komputerów z Win 7, 10 i 11. Pozatym moje starsze dwa egzemplarze pico też się nie łączą. To coś globalnego musi być.
By lufa9999
#1924798
Teraz to już zgłupiałem. Sprawdziłem na fakturze i okazuje się że kupiłem iStick Pico TC 75 Watt. Czyli inny niż iStick Pico 75. Ale wyglądają identycznie. Jedyna różnica to gniazdo ładowania. W iStick Pico TC 75 jest USB C, a w iStick Pico 75 jest mikroUSB. I stary, wysłużony mój iStick Pico 75 łączy się z komputerem prawidłowo. Mam jeszcze egzemplarz iStick Pico Plus. Też nowy. i też na USB C. I jego też laptop nie rozpoznaje. Może tu jest jakiś klucz. Czy między iStick Pico TC 75 a zwykłym Pico 75 są jeszcze jakies różnice poza różnymi gniazdami? I żadnego softu nie ma ani do iStick Pico TC 75 i do Pico Plus. Może nie jest przewidziana możliwość aktualizacji tych modeli i dlatego laptop ich nie rozpoznaje??
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.