EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By igloo12
#1924786
Witam wszystkich forumowiczów

Mam od niedawna problem z moim vt40. A mianowicie - mod delikatnie zaczął się grzać po stronie gdzie siedzi bateria. I ostatnio zauważyłem, że przez noc rozładowała mi całe aku do totalnego zera. Aku sprawne, testowane na innym modzie i wszystko śmiga. Ma ktoś jakieś pomysły od czego to może być?

P.s raz rozkrecilem tego moda, żeby go wyczyścić, bo był zasyfiały w środku. Może to też ma wpływ na ewentualne zniszczenia?

P.s 2 - niestety naciąłem się na jeden akumulator z mało legitnego sklepu (batka vtc6). Poszperałem na forum i po symptomach tej batki jest duże prawdopodobieństwo, że to syf w owijce sony. I już wtedy zauważyłem, że mod z nią w środku stał się piekarnikiem i możliwe, że to go uszkodziło

Poniżej wstawiam zdjęcie wnętrza pojemnika na aku, na rancie ma skaze co mi wygląda albo na zdartą powłoke albo coś ala rdza może?

Z góry dziękuję za wszystkie pomocne odpowiedzi :)Obrazek

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By andrzej4u
#1924788
Wsadź do tego moda dobry (sprawdzony) akumulator. Moda nie włączaj. Sprawdzaj na bieżąco, czy się nie nagrzewa.
Jeśli zrobi się ciepły, to znak, że jakieś zwarcie jest w bebechach moda. Miałem takie dwie sytuacje z Pico 75 i Joyetech Cuboid 150. a
ponieważ jestem przyzwyczajony do swojej twarzy i rąk, to powyższy sprzęt wylądował w odpowiednim pojemniku w Biedronce.
By igloo12
#1924789
Aktualizacja
Zostawiłem moda jak poradziłeś, bez parownika, na nowiutkiej batce świeżo naladowanej (legitna)...
Jedna trzecia już uszła z aku, a mod ciepły w obszarze baterii (Ale mimo wszystko grzeje się, chodź nie powinien w stanie spoczynku). Czyli prawdopodobnie mod już doczekał swojego czasu. No cóż, trudno.
Wesołych świat życzę wszystkim odwiedzającym :)

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.