EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Nietoperz
Witam wszystkich serdecznie.
Czy w dobie dzisiejszych wynalazków jest taki "elektryk" który nie wylewa się przy byle okazji? Taki który ma grzałki ogólnodostępne i jest na wymienny akumulator?
Na przestrzeni ostatnich miesięcy/lat wszystkie e papierosy które kupiłem (z polecenia sprzedawców) ciekną ciekną i ciekną... Mimo zapewnień, mimo zakupu polecanych przez nich liquidów...
Chodzi o solidność, długowieczność i wygodę obsługi.
Chciałbym zapytać się również o najlepsze baterie, najlepszą ładowarkę. (Aktualnie mam XTAR VC2 i akumulatory MXJO 3500mAh, muszę ładować na zmianę w ciągu dnia - marzy mi się ładowanie raz dziennie)
Będę bardzo wdzięczny za poradę osób doświadczonych. Cena nie gra roli.
Awatar użytkownika
By borek
Też miałem z tym problem ale dopasowałem sobie taki zestaw
Geekvape Aegis Legend 2 na dwie baterie
parownik Kylin Mini V2 z banką 5 ml
grzałki kupuje do tego gotowe oprność od 0,25 ohm do 0,4
do tego wata i zakładam sam czas zrobienia to około 5 minut :) , banalnie proste.
Liqiude tez robię sam , także żadna trudność
Vapuje na mocy od 20 do 40 W , baterie wytrzymują około 2 dni mam dwa komplety
Parownik nie przecieka gdyż są dobrze uszczelnione i co najważniejsze posiadają wloty powietrza górne , przy dolnych wlotach powietrza miałem problem z wyciekającym płynem.
Ładowarka LiitoKala Lii-500 4 takiej używam i uważam ze spełnia moje wymagania .
Także odnośnie tego zestawu to poczytasz parametry w internecie , obecnie cena ze wszystkim wacha się od 500 do 600 zł
By Nietoperz
Super dzięki za odpowiedź. Nie słyszałem o tych parownikach z wlotem górnym ale to jest chyba to czego szukam.
Ile czasu testujesz taki zestaw? Jakieś mankamenty?

"do tego wata i zakładam sam czas zrobienia to około 5 minut :) , banalnie proste."
Trochę nie wiem o co chodzi, jedyne co kojarzę to sznureczki i watę jak się samemu grzały kręciło na śrubokręcie za starych czasów ;)
Awatar użytkownika
By borek
Ten zestaw posiadam od 2 lat i jak na razie mankamentów nie stwierdzam i z pełną świadomością polecam . "Parownik" z górnym wlotem powietrza rewelacja ! .
Jedyny mankament który może się zdarzyć to jeśli dasz za mało waty to wtedy może wystąpić tak zwany bober ( czyli bulgotanie) ale z tym można sobie ładnie poradzić poprzez zwiększenie mocy Wat , którą regulujesz płynnie przyciskami .
Co do tych starych czasów to już przeszłość ;) obecnie grzałki są tak tanie że kupuje się je w pudełeczkach gotowe po 10 sztuk i jakie się chce opory , ucinaczami przycinasz na żądaną wysokość grzałkę i wkręcasz do parownika
kluczykiem który masz w zestawie parownika . Watki kupujesz też gotowe pakowane po od 10-100 sztuk i tylko wkładasz w grzałkę przycinasz rozczesujesz i układasz . Na YT masz multum filmików jak to zrobić w minutę .
Obecnie vapowanie to przyjemność , ja vapuje liqudy które sam sobie robię o mocy 3mg/ml :) , a docelowo w przyszłym roku przejdę na 0mg/ml .
gryzący dym

Jestem początkującym użytkownikiem e-papierosów. D[…]

Witam wszystkich serdecznie. Czy w dobie dzisiejsz[…]

Jak spersonalizować draga 2?

Chciałbym zmienić grafiki wyświetlane w dragu 2. W[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.