EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By Przepalone Płuco
Witam.
Jak w temacie. Dwa tygodnie temu udało mi się odczepić od "smoczka" jak to mawiała babcia mojej żony :lol: . Wracam by podziękować za to co tworzycie i w jaki sposób to robicie, i to w sumie tyle.
PS: Jak by to czytał ktoś z administracji i pozwolił by mi wystawić na bazarku parę raptem rzeczy byłbym wdzięczny i proszę o pw. pozdrawiam. *TAK*
Awatar użytkownika
By Snaco
Zostaw sobie coś na czarną godzinę...licho nie śpi
Awatar użytkownika
By amisiek1969
Odkopię staruszka i napiszę prawdopodobnie po raz ostatni.
21.03.2019 był dniem, kiedy odstawiłem e-papierosy na dobre. Wtedy nie wierzyłem, że dam radę wytrwać, więc nie było się czym chwalić. Teraz już nawet nie myślę o paleniu, czy e-paleniu.
Dziękuję wam za porady i wsparcie w tamtym okresie, oraz za organizowane wtedy spotkania.
Życzę wszystkim powodzenia w pozbyciu się nałogu.
Awatar użytkownika
By k3lt
Prawdopodobnie mój ostatni post tutaj. Śmierdziochy rzucone w kwietniu 2013, e-fajek w użyciu coś ok. 2-3 lat (b.duże przerwy.. ostatni raz w październiku 2020) i na ten moment brak nałogów. (no może poza rowerem ;))

:bry
By historyk
Sam obecnie staram się rzucić. Na początku rzuciłem palenie tradycyjne, potem postnanowiłem rzucić palenie papierosów elektronicznych. Wiadomo, nie jest to takie proste, szczególnie, ze organizm jest do tego przyzwyczajony. Jednak teraz widzę, ze z dnia na dzień jest coraz łatwiej.

W rzuceniu palenia pomogłą na pewno poradnia psychologiczna dla dorosłych - prowadzone są tutaj sesje online. Weźcie pod uwagę zapisanie się na taką sesję.

Mi osobisćie bardzo pomogły.
gryzący dym

Jestem początkującym użytkownikiem e-papierosów. D[…]

Witam wszystkich serdecznie. Czy w dobie dzisiejsz[…]

Jak spersonalizować draga 2?

Chciałbym zmienić grafiki wyświetlane w dragu 2. W[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.