EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Janosik155
#1908777
Tak zachwalany Box trafił mi się chyba z wadą fabryczną, nowiutki prosto z pudełka. Pierwsze zaskoczenie bo coś w nim lata ale dobra może to pin albo przyciski ok. Wkładam aku, dokręcam blitzena , mod odpala wapuje cacy zadowolony *SMOKEKING*

Obrazek

Problem pojawił się po kilkunastu buchach

Obrazek

Następnie taka informacja

Obrazek

Klikam na przyciski ok działa info znika i znowu parę buchów i stop od nowa troszkę mnie to poirytowało co jakiś czas kasować i od nowa przecież tak nie może być. Oddaje na gwarancji jeden dzień cieszyć się modem i do serwisu na dwa tygodnie bo taką dostałem informację nieeee Panowie :( kij z gwarancja szukam po necie znalazłem parę filmików , problem z przewodem gorącym aaach dobra nic trudnego rozbieram.
Pierwsze podgrzałem ciepłym powietrzem aby klej od szybki puścił następnie podważyłem cienkim sztywnym plastikiem ok szybka na bok , odkręcam śrubki, następna osłona też przyklejona podgrzewam ok na bok, jest płytka z elektroniką przykręcona na trzy śrubki dwie złote jedna czarna , odkręcam wyciągam płytkę a tam wypada złota śrubka urwana przy główce to ta tak latała cholera :D ale nic patrzę przewodzik od gorącego nie urwany wszystko ok to co jest :evil: Okazało się że kostka trzymała się na jednej śrubie i nie stykała dlatego mod raz widział parownik raz nie i wywalał info.

Obrazek

Przy próbie odkręcenie tej złotej kostki druga śrubka pękła raczej nie odkręcenia a przyłożenie samego śrubokręta posypała się no i klops , problem polega na tym że płytka z elektronika musi być połączona na sztywno z kostką a kostka z podstawą .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Widać albo te śruby były fabrycznie za bardzo przeciągnięte albo z lichego materiału, dobra przykręciłem śrubami kostkę do podstawy a płytkę przykręciłem śrubkami z telefonu jakiegoś starego.
Poskładałem boxa i działa , podsumowując nie tylko to wina przewodu gorącego który potrafi się urwać w tym modelu ale też tej kostki co musi dokładnie stykać do płytki i podstawy , jak dla Mnie box super ale te śrubki to porażka :D

Obrazek
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.