EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Pacuś
#1843699
Witam. Jestem tu nowy. Mam e-papierosa: dół to battlestar nono a góra to vape pen tank. Ostatnio wydarzyła mi się taka sytuacja że pożyczyłem e-papierosa dla kolegi a on palił bez liquidu. Wymieniłem grzałkę, wsadziłem nowa i pierwsza czynność to zalalem go do pełna i odstawiłem na 2h. A i przed zalaniem rozkręciłem całą górę i przeczyscilem i umyłem pod letnią wodą. No i po 2h palę i tak mniej więcej po 5 buchu czuje spaloną grzałkę. Przelałem liquid do butelki ( rabarbar ) i zakroplilem nowy liquid na grzałkę aż przestanie wsiąkać ( landrynka ) poczekałem 10 minut złożyłem go zalalem do pełna i poczekałem jakieś 10/15 minut. Zacząłem pali i mniej więcej znowu po 5 buchu czuje spaloną grzałkę. Panowie co to może być? A i jak rozkręcałem to grzaleczka była czysta. Biała jak płatek śniegu dosłownie.
By Krasnal45
#1843711
Pacuś pisze:Witam. Jestem tu nowy. Mam e-papierosa:dół zasilanie to battlestar nono agóra parownik to vape pen tank. Ostatnio wydarzyła mi się taka sytuacja że pożyczyłem e-papierosa dla kolegi a on palił wapował/chmurzył bez liquidu. Wymieniłem grzałkę, wsadziłem nowa i pierwsza czynność to zalalem go do pełna i odstawiłem na 2h. A i przed zalaniem rozkręciłem całągórę parownik i przeczyscilem i umyłem pod letnią wodą. No i po 2hpalę wapuję/chmurzę i tak mniej więcej po 5 buchu czuje spaloną grzałkę. Przelałem liquid do butelki ( rabarbar ) i zakroplilem nowy liquid na grzałkę aż przestanie wsiąkać ( landrynka ) poczekałem 10 minut złożyłem go zalalem do pełna i poczekałem jakieś 10/15 minut. Zacząłempali wapować/chmurzyć i mniej więcej znowu po 5 buchu czuje spaloną grzałkę. Panowie co to może być? A i jak rozkręcałem to grzaleczka była czysta. Biała jak płatek śniegu dosłownie.
By Krasnal45
#1843713
Za duża moc podana na grzałkę/felerna grzałka/zbyt zbita wata w grzałce/za gęsty liquid/kiepski transport/słabe chłodzenie grzałki(za słabo się zaciągasz)*

* - wybrać właściwe
By BarBastek
#1843717
W tej sytuacji nie pozostaje Ci nic innego jak założyć nową grzałkę, bo w tej co byś nie robił będziesz czuć spalenizne stale. Po założeniu nowej poluzuj igłą wate w grzałce i nasącz ją liquidem. Później zalej cały baniak, zakręć i spróbuj inhalować

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
By HuweiYT
#1924571
Czesc, jestem w posiadaniu Morpha 2 i mam problem. Palilem sobie na 105w gdzie grzale mam do 140, i palilem. Zaciagalem sie tak z 1 sekunde i tak co 2 sekundy sie zaciagalem i tak nagle bylo czuc sama grzale, zero smaku. Dodam ze moj olej byl plynny jak woda a smak to ice candy i moc 12. I nie wiem jak to sie stalo ale nagle poczulem tak mocna grzale. A grzala byla kupowana jakies 2mies temu
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.