EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By fordzik
#1924524
Cześć. Mój problem z e-papierosem jakim jest Vape Pen V2 zaczął się od samego momentu, kiedy przyszedł do mnie. Złożyłem cały zestaw, wkręciłem grzałkę i zalałem liquidem tank. Po pół godziny postanowiłem go włączyć i spróbować po raz pierwszy. Jakie było moje zdziwienie, kiedy po prostu nie działał. Mam tutaj na myśli, że oczywiście 3 diody migały co oznaczało, że działa, ale po prostu nie wytwarzał żadnego dymu. Postanowiłem poprosić o opinię znajome osoby, które siedzą w tych tematach już dłuższy czas i doradziły mi, żeby odkręcić i dokręcić jeszcze bardziej grzałkę, a następnie wykonać 3 klik i sprawdzić czy będzie działać. Faktycznie po tych krokach e-papieros zaczął działać i mogłem się nim w pełni nacieszyć, aż do soboty. W sobotę rano odczułem, że smak nie jest już do końca taki jak był na początku więc postanowiłem rozkręcić wszystko i wymienić grzałkę. Grzałkę wymieniłem, ale niestety tym razem znów pojawił się ten sam problem co na początku, czyli po prostu e-papieros nie działał. Próbowałem dokręcać to mocniej, lżej i tak cały czas. Sprawdzałem również ze starą grzałką i nic. Patrzyłem, czy złota końcówka grzałki ma styk z tym bodajże pinem? No i się stykała, ale i tak nie działało. W końcu wyczytałem gdzieś na tym forum, by nasączyć wacik alkoholem i przetrzeć lekko pin i zostawić, aż samo wyschnie. Na drugi dzień, czyli dziś w niedzielę postanowiłem znów użyć wcześniejszej grzałki i dokręcić ją, stykała z pinem i już byłem uradowany, bo e-papieros działał. Złożyłem szkiełko, nalałem liquidu (połowę) i odczekałem pół godziny. Po pół godziny postanowiłem włączyć e-papierosa i znów ten sam problem. Tym razem już niestety nic mi się nie udało zrobić. Ktoś wie co może się z tym dziać, jak temu zapobiec bądź co zrobić?
By ks155
#1924646
Ja mam problem z diodą w swojej. Po podłączeniu dziśn naładowanego powerbanka diody nie migały w vape pen 2. Nie wiem czy to problem z baterią czy ona sieladuje. Zawsze migała przy ładowaniu a dziś nie. Pierwszy raz mi si zdarzyło coś takiego. Po podłączeniu ładowarki diody migają przez 3 sekundy a potem nic.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.