EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By horscik
Cześć,

Jako, że mój Nautilius mini jest już w opłakanym stanie (i o ile nowy jeszcze gdzieniegdzie można dostać, o tyle części zamiennych nie umiem już znaleźć, oraz coraz mniejsza dostępność grzałek) to chciałbym go zastąpić czymś nowym. Palę na bateriach Joyetech Exceed D19 1500mAh (nie potrzebuję nic mocniejszego, a tym bardziej większego). Szukam czegoś w miarę małego, co nie zużywa dużo płynu (nie potrzebuję dużych chmur), ale przede wszystkim, aby grzałka starczała na, jak najdłużej (obecnie wymieniam co ok. 2 tygodnie). Ostatnio kupiłem sobie atomizer Joytech Exceed D19, ale grzałka po czterech niepełnych dniach przepalona, więc uważam, że średnio, poza tym za ciepła chmura, jak dla mnie. Czy moglibyście coś polecić?

pozdrawiam
Uwell Sculptor- wyrzeźbiony pod

http://www.editer.pl/fotka/f334c5503e[…]

Volish View 1500mAh

Mam taki problem bo kupilam 2 tyg temu okolo e pap[…]

Squonk 21700

Witam Szukam squonka na jeden akumulator 21700. N[…]

Vape Pen V2 - nie działa

Cześć. Mój problem z e-papierosem jakim jest Vape […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.