EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Klaudyna3
#1924384
Witam !
Ostatnio nadarzył się u mnie problem z moim e-petem Geekvape Aegis Legend Zeus, którego nie umiem rozwiązać oraz nie wie wiem w jaki sposób sobie mogę z tym poradzić. I tak też znalazłam się tutaj, by was po prosić o jakąś pomoc. Coraz częściej widziałam na ekranie komunikat, że mam zalany e-pet musiałam się z nim męczyć..., odkręcać go, czyścić oraz wylewać te kilka kropel, które były przeszkodą do korzystania z niego. Zaczęło się także problem z ekranem pod wzglądem tego, że pokazywał mi stan ładowania e-peta, a ja nie miałam go podłączone. I właśnie w tedy dopiero zorientowałam się, że mam coś na ekranie na pierwszy rzut oka na niby rysę, czy stłuczone, ale .., ale słyszałam opinię, że może tam się znajdować jakaś część oleju. - Przy czym powiem, że nie wiem jak to się stanęło :shock:
.., a aktualnie? Aktualnie to ekran się nie odpala pod żadnym przyciskiem, odpala się gdy jest podłączony i nawet w tedy nie ma żadnej reakcji.
Sytuacja paskudna jestem już dosyć zdenerwowana jak na takie i tyle problemów z nim, że nie wiem czy idzie jakoś coś z tym zrobić, czy się opłaca, a przede wszystkim co tak naprawdę się z nim stało/dzieje :|
Od razu z góry dziękuje za poświęcony czas i za każdą jakąś pomoc, czy próbę pomocy.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.