EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1924280
Vandy Vape Pyro V4 RDTA to kolejna wersja dobrze nam znanego już atomizera, kto miał styczność z serią, Pyro ten wie, że są to naprawdę bardzo dobre atomizery, oddające dobrze smak oraz nie zaliczają się do trudnych, jeśli chodzi o ułożenie grzałek czy też waty. Sprawdźmy zatem Pyro V4.

Specyfikacja

Wymiary: 37.45mm x 25.5mm

Pojemność zbiornika: 5 ml

Górny przepływ powietrza

Gwint: 510

Kolorystyka
Obrazek
Do wyboru mamy aż sześć wersji kolorystycznych, osobiście bardzo podoba mi się kolor Gun Metal, ale każdy odnajdzie coś dla siebie, bo jest w czym wybierać.

Budowa

Vandy Vape Pyro V4 RDTA w założeniu miał być jeszcze prostszy w montażu grzałek i ułożeniu waty od poprzednika, ten zabieg raczej się udał, deck gdzie umieszczamy grzałki zbudowany, jest w sposób przyjazny użytkownikowi. W czwartej wersji postawiono na smuklejsze przepływy powietrza, co miało sprawić, by smak był oddawany jeszcze lepiej, patrząc na opinie krążące na forach to zabieg ten, udał się i sam parownik został ciepło przyjęty.
Obrazek
Tak jak wspominałem, budowa decku jest na tyle prosta, że nawet mało doświadczona osoba powinna, sobie poradzić z montażem grzałek,
Obrazek
Uzupełnianie płynu, odbywa się poprzez wlew umieszczony z boku parownika, ciekawe rozwiązanie wystarczy, że ściągniemy górną cześć naszego parownika i możemy spokojnie wlać płyn.
Obrazek
Podsumowanie

Vandy Vape Pyro V4 RDTA to parownik przeznaczony zarówno dla tych mało doświadczonych użytkowników, jak i dla tych zaawansowanych. Każda osoba powinna sobie spokojnie poradzić z montażem grzałek. Zastosowane zmiany względem V3 sprawiają, że parownik faktycznie znajduję się wysoko na liście tych, które oddają doskonale smak. Powiem szczerze, że mam nadzieję, że uda mi się go dostać w swoje ręce.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.