EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Tony_Wapuje
#1924276
Yachtvape Eclipse Dual RTA, czyli parownik będący efektem współpracy Yachtvape ze znanym recenzentem Mike Vapes. Pierwsza wersja na jedną grzałkę zdobyła rzeszę oddanych fanów. Jak będzie z większym, dwugrzałkowym Eclipsem ?

Konstrukcja

Obrazek
Ostatnio w branży panuje dość spora moda, na wypuszczanie parowników w wersji drugiej, jeśli pierwsza była singlowa to czas na dual i vice versa. Yachtvape Eclipse Dual RTA wygląda prawie identycznie jak swój poprzednik, jest po prostu szerszy o milimetr oraz wyższy. Jak przystało na duala, parownik pomieści większe ilości płynu. Będą to 4 ml na prostym szkle oraz 6 ml na bąbelku. Pojedynczy Eclipse w podstawowej wersji mieścił jedynie 3,5 ml, co mogło być dość uciążliwe. Najważniejsze zmiany zachodzą jednak we wnętrzu.

Baza

Obrazek
Jak wskazuje sama nazwa, parownik przeznaczony będzie na 2 grzałki, jednakże mamy możliwość montażu jednej, aczkolwiek od tego był pierwszy Eclipse. Znaczącą zmianą są większe śruby do mocowania grzałek, co na pewno wpłynie na większy komfort użytkownika. Dolny przepływ powietrza także przeszedł aktualizację. Zamiast kilku mniejszych otworów, mamy 3 okrągłe i jeden podłużny po obu stronach.

Kolorystyka

Obrazek
Yachtvape Eclipse Dual RTA występuje w tych samych wariantach kolorystycznych co wersja single. Ich ilość spokojnie pozwoli dopasować parownik pod prawie każde zasilanie.

Opakowanie

Obrazek
W pudle znajdziemy atomizer, dwa wspomniane wcześniej szkła, grzałki oraz watę, a nawet schodki do przycinania nóżek. Tutaj należy się spora pochwała, gdyż producent zamieszcza wszystko, czego tylko potrzebujemy. Obecność schodków cieszy, przynajmniej mnie, bo lubię używać tego narzędzia przy każdej zmianie grzałek.

Podsumowanie

Yachtvape Eclipse Dual RTA na papierze wygląda wyśmienicie. Do najważniejszych zmian możemy zaliczyć wcześniej wspomniane śruby oraz pojemność szkieł. Jeśli chodzi o wersję pierwszą, zniechęciła mnie myśl o 2 ml na szkle prostym, to po prostu zbyt mało, jeśli nie mówimy o atomizerze MTL. Podwójna wersja Eclipse to dobry wybór dla fanów dwugrzałkowców i nie tylko.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.