EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By Tony_Wapuje
#1924275
Zaraz koniec lipca, a przed nami jeszcze gorący sierpień, wiadomą sprawą jest, że wszyscy szukamy sposobu na schłodzenie.

Dziś przedstawię wam 4 longfille na lato, które moim zdaniem idealnie sprawdzą się w upalnym czasie.

Snowman Original - kuzyn Fantosa 

Obrazek
Jeśli kochacie serię Fantos, ten płyn jest dla was. Oryginalny Snowman to chłodniejszy wariant Blue Fantosa. Czarna porzeczka gra tutaj główne skrzypce, w akompaniamencie mieszanki leśnych owoców. Jest to dość specyficzny profil smakowy, jednak jeśli nie jesteś fanem zbytnio słodkich, longfilli a delikatna goryczka jest dla ciebie zaletą, to propozycja idealna. Longfill dostępny jest również w wariancie malinowym i z lemoniadą.

Mentholove Flower Power - kwiecisty chłód

Obrazek
Teraz pora na jakiś płyn od Misiaków, bo nie mogło ich zabraknąć w tym zestawieniu. Wybór padł więc na serię Mentholove a konkretniej Flower Power. Jest to dość oryginalna mieszanka, w której znajdziemy między innymi liczi, czarny bez oraz cytrusy. Mentol jest tutaj bardzo przyjemny, nieprzesadny a wyjątkowo orzeźwiający. Smak naprawdę ciężki do opisania, po prostu inny. Jeśli chcecie go sprawdzić samemu, link zostawiam linijkę niżej.

Pure Juice Red Lemonade - niecodzienna lemoniada

Obrazek
Longfille na lato bez koolady ? Jedyny płyn w tym zestawieniu, niezawierający tego składnika. Niektórzy po prostu nie są zwolennikami tego dodatku, a ta propozycja idealnie wpasowuje się letnie klimaty, bo kto nie kojarzy lata z tym napojem ? Mieszanka słodkich czerwonych owoców na tle lemoniady. Prosty smak umili gorący czas tym, którzy nie lubią chłodnych liquidów.

Geometric Mango Loco - szalone mango

Obrazek
Teraz coś dla fanów mango. Nutą przewodnią jest tu tytułowe mango, a w tle jawią się truskawka i delikatna kokosowa słodycz. Longfill należy raczej do słodkich, a jeśli chodzi o koolade, jej ilość jest tutaj idealnie wyważona. Mango Loco od BMJ to mocna pozycja wśród chłodnych płynów.

Wszystkie longfille testowane były na parowniku QP Design Juggerknot MR, z grzałką o oporności 0,3 oma. Każdy longfill uzupełniony był bazą beznikotynową o gęstości 50/50.
Rzucenie Iqos na rzecz EP

Cześć! Proszę o poradę - paliłam kilka lat papier[…]

Cześć , potrzebuje pomocy. Dziś około 18 podłączył[…]

Aegis POD naładowany ale nie działa.

Pod jest w pełni naładowany, włączam go mruga na z[…]

Szybkie pytanie, wie ktoś jakie można kupić smaki […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.