EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1924206
Aromaty FLOW a konkretniej ich druga część, trafia na naszą stronę, co tym razem ? A będzie i słodko i mroźnie, ale przede wszystkim będzie smacznie, zresztą jak zawsze. Zapraszam serdecznie.

Mięta
Obrazek
Orzeźwiająca od tego należałoby zacząć, nie jest słodka co dla mnie osobiście stanowi duży plus, smak mocny, trwały i co najważniejsze to, uczucie mięty w gardle, po prostu coś cudownego, dla wszystkich ludzi, lubiących, porządne orzeźwienie jak znalazł.

Jabłko
Obrazek
Tutaj podchodziłem do smaku z lekką rezerwą, a mianowicie dlatego, że nigdy nie lubiłem jabłka w aromatach czy też premixach i niestety, nadal się to nie zmieniło, podchodzę jednak do oceny obiektywnie i myślę, że aromat znajdzie swoich fanów, najważniejsze co mogę napisać to, to, że nie jest to smak mdły ani przesadnie słodki, pomyślę może, w przyszłości zmieszam go, z innym aromatem i wyjdzie coś pysznego.

Malina
Obrazek
Słodka, pyszna i co najważniejsze nienudząca się, to główne zalety tego aromatu, mogę śmiało napisać, że to coś dla ludzi, którzy lubią głównie słodkie smaki, myślałem, że problemem będzie to, że szybko mi się to przeje, jednak tak nie było i naprawdę długo, ten aromat gościł u mnie na grzałce.

Kaktus
Obrazek
Kolejny przedstawiciel słodkiego smaku, bardzo dobrze zbalansowany, nienudzący się, nawet po dłuższym korzystaniu. Muszę przyznać, że kaktus bardzo dobrze skomponował się z dodatkiem chłodziku, daje to naprawdę pełne smaku orzeźwienie.

Mango
Obrazek
Natomiast ten smak, to idealne odwzorowanie longfilli z Dark Line, nie jest to mango przesadnie słodkie, pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że lekko mdłe, może nawet kremowe, bardzo przyjemne na wdechu, jak i wydechu, pewnie zdania co do tego smaku będą, podzielone, ale mi najzwyczajniej w świecie smakowało.

Podsumowanie

Aromaty FLOW kolejny raz dostarczyły mi, dużo smaku oraz przyjemnych odczuć, podobnie jak w przypadku poprzednich i tym razem, muszę przyznać, że po pierwsze, każdy znajdzie coś dla siebie a po drugie, że smaki są naprawdę bardzo dobrze odwzorowane i co najważniejsze, nie nudzą się, nawet po dłuższym korzystaniu.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.