EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1924120
Obrazek
Obrazek
Vaporesso w kolaboracji z firmą Moti zachwyca nas kunsztem swojego wyrobu, jakim jest Vaporesso X Moti X Mini. Niewielkich rozmiarów urządzenie może zadziwić niejednego użytkownika. Przyjrzyjmy się mu dokładniej.

Vaporesso X Moti X Mini jak sama nazwa wskazuje, jest niewielkich rozmiarów, ale tak małe urządzenie ukrywa w sobie wbudowany akumulator o pojemności aż 1150 mAh. Pod rozpędza się do 29 W, więc jest to naprawdę sporo. Ładowanie USB C, więc napełnienie jego akumulatora nie zajmie zbyt wiele czasu. Z racji, że urządzenie nie ma wyświetlacza, to w konsekwencji tego wszystkie komunikaty są sygnalizowane przez diodę na spodzie urządzenia. Dostępny jest w sześciu kolorach, którym dokładniej można się przyjrzeć na stronie producenta.
Obrazek
Ciekawy design opiera się na widocznym dla użytkownika „projekcie obwodu”. Były już urządzenia z podobnym zamysłem, ale nadal jest to dość niespotykane.
Grzałki, których siatka mesh przypomina swoim wyglądem plaster miodu, ma zapewnić lepsze doznania wapowania DL. Rozwiązanie regulacji przepływu powietrza jest już dobrze znane choćby z urządzenia Aspire BP80 Po prostu trzeba obrócić wkład. Zalewanie od dołu poprzez wyjęcie uszczelki.
Vaporesso X Moti X Mini ma wbudowany chip MCU, którego zadaniem jest dostosowanie sposobu podawania mocy do użytkownika.
Obrazek
Podsumowanie
Sprzęt godny uwagi zwłaszcza dla początkujących. Niewielkie rozmiary i prostota użytkowania sprawia, że ten pod nada się na imprezę, wycieczkę czy codzienne użytkowanie. Spory wbudowany akumulator zapewni wapowanie na większość dnia.

Witam szukam strony gdzie można kupić akumulatorki[…]

Problem z Smok tfv9 tank

Otóż zakupiłem atomizer Smok tfv9 tank (nowy) Zam[…]

Problem z Dragiem S

Siema, ostatnio drag wypadł mi z kieszeni i nieste[…]

Kupilem Smoka RPM 5 okolo 3 tyg temu i dzialal dob[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.