EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Murson
#1924114
Witam szanowne grono, i proszę o rady.
Nie będę przytaczał z grubsza swojej historii w życiu, ale zacząłem palić od elektryków, przerzucając się na zwykłe papierosy, bo tak było łatwiej niż bawić się z olejkiem i wymiana grzałek(głupi ja), a że wtedy papierosy były mentolowe jeszcze to było spoko, zawsze byłem hejterem palenia, tym bardziej zwykłych fajek, no ale jakoś tak się stało, że po zmianie przepisów i wycofaniu mentolowych fajek, kontynuowałem przygodę ze zwykłymi.
Naszła mnie dzisiaj myśl, że w sumie po co, przecież mogę wrócić do elektryków, a zwykle ścierwo rzucić do kosza. A więc moi drodzy, jako że ja przygodę skończyłem z elektrykami jakoś 5-6 lat temu, to nie jestem na bieżąco, i raczej dalej nie będę, a jest tyle nowości... ale chciałbym do nich wrócić. Szukam czegoś do 600 zł, więc jeżeli chodzi o elektryki, macie pełne pole do popisu. Proszę polećcie mi coś, tak aby posłużyło, nie wyciekał olejek, dobrze oddawało smak, na chmurze mi nie zależy jak coś, no i miało jakoś niespecjalnie trudne dostępne grzałki. Proszę i dziękuję za porady.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.