EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1924082
Vaporesso Gen PT60/80S to dwie nowości wprowadzane przez tę firmę na rynek, firma ta słynie z bardzo dobrego wykonania swoich sprzętów, sprawdźmy zatem, co tym razem dla nas przygotowali.

Specyfikacja
Obrazek
Jak widzimy, PT60 posiada wbudowaną baterie o pojemności 2500, natomiast jego większa wersja, 80S będzie posiadał wymienny akumulator 18650, większa wersja ma też obsługiwać sprzęt do maksymalnej mocy 80W. Obydwa sprzęty wyposażone są w wejście USB C.

Kolorystyka
Obrazek
Vaporesso Gen PT60 oraz 80S będą, dostępne w sześciu wersjach kolorystycznych, nie znajdziemy tutaj wariacji na temat koloru, Vaporesso postawiło, na klasyczne odcienie i muszę, przyznać, że dobrze im to wyszło.

Budowa
Obrazek
Jak widzimy, kartridż mocowany jest za pomocą magnesów, montaż grzałki, następuje poprzez włożenie jej od spodu kartridża, przyciski do regulacji, watów znajdują się na dole urządzenia. W urządzeniu zastosowany, górny system zalewania, przekręcamy blokadę i otwiera nam się miejsce, gdzie mamy ukrytą gumkę. Przypomina to inne urządzenie, a mianowicie dobrze znany system w Dragu X PRO oraz S PRO.

Grzałki
Grzałki zastosowane w tym sprzęcie, to seria grzałek GTX, które charakteryzują się bardzo dobrym oddaniem smaku, oraz sporą trwałością, oczywiście wszystko też zależy od dobranego płynu, w urządzeniach tego typu, lepiej stosować gęstsze płyny.

Podsumowanie
Vaporesso Gen PT60/80S to całkiem udane odpowiedzi na sprzęty typu Drag, uważam, że Vaporesso może wyjść zwycięsko z tej rywalizacji, a czemu ? Zastosowany chip w urządzeniach Vaporesso sugeruję, dłuższe użytkowanie poprzez lepsze zarządzanie energią, sprzęty przeznaczone dla ludzi, którzy szukają niedużego urządzenia z dobrą mocą.
Problem z Smok tfv9 tank

Otóż zakupiłem atomizer Smok tfv9 tank (nowy) Zam[…]

Problem z Dragiem S

Siema, ostatnio drag wypadł mi z kieszeni i nieste[…]

Kupilem Smoka RPM 5 okolo 3 tyg temu i dzialal dob[…]

epet dziala tylko pod ladowaniem

hej, mam pewien problem. od okolo 3-4 miesiecy mam[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.