EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By Przepalone Płuco
#1708524
Witam.
Jak w temacie. Dwa tygodnie temu udało mi się odczepić od "smoczka" jak to mawiała babcia mojej żony :lol: . Wracam by podziękować za to co tworzycie i w jaki sposób to robicie, i to w sumie tyle.
PS: Jak by to czytał ktoś z administracji i pozwolił by mi wystawić na bazarku parę raptem rzeczy byłbym wdzięczny i proszę o pw. pozdrawiam. *TAK*
Awatar użytkownika
By Snaco
#1708532
Zostaw sobie coś na czarną godzinę...licho nie śpi
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1922911
Odkopię staruszka i napiszę prawdopodobnie po raz ostatni.
21.03.2019 był dniem, kiedy odstawiłem e-papierosy na dobre. Wtedy nie wierzyłem, że dam radę wytrwać, więc nie było się czym chwalić. Teraz już nawet nie myślę o paleniu, czy e-paleniu.
Dziękuję wam za porady i wsparcie w tamtym okresie, oraz za organizowane wtedy spotkania.
Życzę wszystkim powodzenia w pozbyciu się nałogu.
Awatar użytkownika
By k3lt
#1924032
Prawdopodobnie mój ostatni post tutaj. Śmierdziochy rzucone w kwietniu 2013, e-fajek w użyciu coś ok. 2-3 lat (b.duże przerwy.. ostatni raz w październiku 2020) i na ten moment brak nałogów. (no może poza rowerem ;))

:bry
Awatar użytkownika
By jofng
#1924809
Podstawa to mieć dla kogo przestać palić. Przede wszystkim przestać palić dla siebie.

_______________________________________
Regulamin Forum
By brzesiu
#1925442
Tak sobie przeglądam te forum i natchnąłem się na ten post.

Aż mi się miło zrobiło więc ładnie podziękuje, dzięki e-fajce rzuciłem palenie a e-papierosa odstawiłem już dobre 3 lata temu jak nie więcej.

I najbardziej co mi pomogło to nie samo inhalowanie się a zabawa i modzenie przy e-fajkach. do tego mieszanie liqiudów.

Tak więc dziękuję, a innym powodzenia ;D
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.