EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Gmanuly
#1923912
Witam wszystkich!
Od jakiegoś czasu borykam się z problemem wycieku liquidu podczas wapowania na WOTOFO Gear v2 RTA. Od razu dodam że raczej jestem użytkownikiem który preferuje wapowanie MTL lub RDTL(nie wiem czy dobrego skrótu używam, chodzi mi o Restricted Direct To Lungs).
Jaki dokładnie jest problem? Tak jak wspominałem chciałbym używać tego parownika jako RDTL(do MTL raczej jak sądzę się on kompletnie nie nadaje), podczas wapowania po pewnym czasie dochodzi do bulgotania, nie jest to problem grzałki tylko zalewają się po prostu otwory Airflow. Nie wiem jak temu zapobiec, próbowałem z różymi grzałkami oraz różnym "upakowaniem" bawełny. Niestety mimo tych wszystkich prób dalej problem występuje, z czasem udało mi się to tylko nieco ograniczyć. Nazwę parownika podałem na początku, do ograniczenia przepływu powietrza używam vape banda na którym mam nacięte otworki gdyć niestety w tym parowniku nie da się zmieniać przepływu(pomysł choć może nie jakiś wyszukany ale działa :D). Zastanawiam się czy jest to może spowodowane zbyt małym ustawieniem airflow co powoduje, że nie zostaje odparowany cały aerozol tylko zostaje w środku gdzie następnie się skrapla i ląduje w przepływach powietrza, ale są to tylko moje domysły. Lubię mieć airflow dość mocno ograniczony bo przy dużym mam wrażenie że smak jest o wiele słabszy i gorzej oddany.
Co do grzałek i bawełny
W tym momencie używam grzałki KA1 28ga x 2 twisted coil 0,25mm, na zasilaniu pokazuje 0,88ohm, bawełna to cotton bacon prime upakowana jest tak, że czuję wyraźny opór przy przeciąganiu, jednak nadal nie jest on na tyle duży aby odkształcić grzałkę, pokrywa w zupełności otwory w deck'u, miejsca na lq również jest "na tyle".
Jeżeli ktoś bardziej doświadczony mógłby coś pomóc to byłbym bardzo wdzięczny, w ostateczności jeżeli problemu się nie uda rozwiązać chyba zakupię jakiś parownik RTA typowo do MTL, a tego będę używać raz za czas do DTL.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.