EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1923728
Obrazek
FreeMax Maxus Solo 100W oświetli drogę niczym latarka.
Obrazek
Firma FreeMax wypuściła piątą wersję swojego prawdopodobnie ulubionego urządzenia. FreeMax Maxus Solo 100W to zestaw posiadający oświetlenie RGB. Czy jest w nim coś nowego w porównaniu do poprzednich wersji?


Mod Maxus Solo 100W jak można się domyśleć podaje największą moc wyjściową 100W. Jak na elektronikę, którą mieści, to jego wymiary nie są wcale ogromne, bo 28,8*42,8*90 mm. Na przednim panelu jest power button, przyciski „+” i „-” oraz wyświetlacz 1,06 ″, który wskaże nam moc, oporność czy tryb, jaki aktualnie używamy, a jest ich kilka (power, VPC, bypass, TC, TCR).
Akumulatory, których można użyć do tego urządzenia to: 21700,20700,18650.

Zasilanie ma w sobie FM CHIP 3.0, który daje wiele zabezpieczeń, ale najważniejsze to ochrona przed odwrotnym włożeniem baterii ze względu na brak określonej polaryzacji w urządzeniu. Dodatkowo jest ochrona przed przegrzaniem, zwarciem, nadmiernym naładowaniem itp.
Do zabezpieczeń można zaliczyć również suwak na boku urządzenia, który blokuje przyciski. Takie rozwiązanie było zastosowane w GeekVape Aegis Legend 2.
Obrazek
Urządzenie posiada światełka RGB. Do wyboru mamy dziewięć kolorów oraz trzy tryby świecenia: włączone, pulsujące oraz migające.
Obrazek
Atomizer, jaki znajdziemy w tym zestawie to Fireluke Solo Tank. Posiada on certyfikat zabezpieczenia przed dziećmi podobnie jak FreeMax Maxus 100W. Zalewanie poprzez podniesienie top cap i przesunięcie go. Proste i przyjemne.
Obrazek
Grzałki są zbudowane z siatki SS904L, która została równomiernie rozłożona. Dzięki temu rozwiązaniu ma się szybciej nagrzewać a smak być jeszcze lepszy, a przynajmniej tak uważa producent. Wata, której użyto to już świetnie znana mieszanka bawełny z włókien herbacianych (95%) oraz bawełny organicznej (5%).

Podsumowanie
Streszczając, można stwierdzić, że FreeMax Maxus Solo 100W to urządzenie godne uwagi ze względu na wygodne zasilanie (trzy możliwe akumulatory do wyboru), grzałki, które mają oddawać lepiej smak oraz niewielkie wymiary. Oświetlenie można potraktować jako dodatkowa opcja, ale jeśli komuś nie odpowiada, to zawsze można wyłączyć.

Aromaty FLOW a konkretniej ich druga część, trafia[…]

problem z epem

witam posiafam voopoo drag x pro kupilem akumulato[…]

Smok RPM 25 – Długopis Smoka

Smok RPM 25 to kolejne kompaktowe urządzenie od […]

Zasilania typu squonk to dość niepopularny segme[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.