EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1923697
Aspire Huracan tank to bardzo ciekawa propozycja atomizera, od firmy Aspire, parownik prezentuję się naprawdę świetnie, a co najważniejsze stanowi poważną konkurencję dla Zeusa Sub Ohm. Spójrzmy na niego z bliska.
Obrazek
Specyfikacja

Średnica: 26mm

Materiał wykonania: Stal nierdzewna

Pojemność: 6ml

System zalewania: Górny system zalewania

Kolorystyka

Aspire Huracan dostępny jest w 6 kolorach, każdy znajdzie coś dla siebie, myślę, że spokojnie każdy z kolorów znajdzie, swojego wielbiciela, tym bardziej że firma Aspire słynie z wysokiej, jakości wykonania.
Obrazek
Budowa

Aspire Huracan budową przypomina, dobrze wszystkim znanego Zeusa Sub Ohm, podobnie jak w Zeusie mamy, górny przepływ powietrza, grzałkę wyciąganą od spodu, jednak właśnie istotna różnica jest w grzałkach. Moim zdaniem grzałki w Zeusie strasznie spłaszczały smak, zdarzało się, że wysiadały po tygodniu użytkowania, Huracan obsługuję grzałki BP, które w moim odczuciu wygrywają z tymi od geekvape, bardzo dobrze oddany smak, szczególnie na tych o oporności 0.3.
Obrazek
Podsumowanie

Bez wątpienia Huracan będzie potężną konkurencją dla Zeusa, królującego wśród parowników Sub Ohm z górnym przelotem powietrza, myślę, że spokojnie go zdetronizuję a wszystko przez to, że Aspire korzysta po prostu z lepszego rozwiązania względem grzałek, jak już wspominałem, grzałki BP są naprawdę świetne i powiem szczerze, że sam nie mogę, się doczekać jak Huracan trafi do sklepów w Polsce.

Aromaty FLOW a konkretniej ich druga część, trafia[…]

problem z epem

witam posiafam voopoo drag x pro kupilem akumulato[…]

Smok RPM 25 – Długopis Smoka

Smok RPM 25 to kolejne kompaktowe urządzenie od […]

Zasilania typu squonk to dość niepopularny segme[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.