EPF
Dział o bazach (PG/VG), shotach i solach.
By Szajbus37
#1923455
Cześć ostatnio chciałem trochę zaoszczędzić i kupiłem glicerynę i glikol z firmy pure chemical i zrobiłem bazę 70/30 VG/PG dodałem do longfilla plus nikotynę i gdy palę jest mega słaba chmura smak mega słaby i czasem mocno siada na gardło.
Czy vg i pg z tej firmy są dobre ? I jakie polecacie by kupować ?
Liquid do jakiego to wlałem jest z vapetechpoland a o nich są czasem mieszane uczucia
Mam drag x pro grzałka 60-80
By damianor2
#1923458
Jeśli masz słaby smak to może być to wina nikotyny. Zalej zerówka aby poczuć prawdziwy smak aromatu. Do tego musisz dobrze skręcić grzałkę i dobrze osadzić watę (wickowanie). P.S. Sory nie zauważyłem że korzystasz z gotowych grzałek. Także pozostaje wina nikotyny

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By marcos2
#1923460
damianor2 pisze:Jeśli masz słaby smak to może być to wina nikotyny [...] Także pozostaje wina nikotyny

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

A w czym ta nikotyna jest winna??? :shock:
By damianor2
#1923461
Nikotyna spłyca smak i jest niedobra. A co masz inne doświadczenia? Ale nie mówię o mocy 3mg tylko o dużym stężeniu np. 18mg.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
By Szajbus37
#1923462
Dobra, zalałem drugiego longfilla z Vippz samą bazą zobaczymy jak bedzie smakować. Dam znać jak bedzie smakować w wolnej chwili bo narazie koncze ten co mam.
A tak wracajac do tego glikolu i glyceryny to firma dobra czy srednio ?
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.