EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1923276
Blotto RTA Single Coil, można powiedzieć, że nareszcie wpadło w moje ręce. Pierwsze wrażenia ? Naprawdę bardzo dobre i co najważniejsze, smaczne ! Zapraszam do recenzji.
Obrazek
Specyfikacja

Materiał: stal nierdzewna
Wysokość: 50mm
Średnica: 23mm
Pojemność: 2ml (TPD Version), oraz 5.8ml
Waga: 56g
Budowa

To, co pierwsze rzuciło mi się w oczy, gdy dobrałem się do sprzętu to wzmocniona baza oraz pierścień od airflow, widać, że lekcja z poprzednich wersji została wyciągnięta. Na bazie zamontowałem grzałkę Fat Cloud 3-Core, samo ułożenie waty nie jest problematyczne i nikomu nie powinno sprawić problemu, umieszczamy jej po prostu tyle, by wypełniła nam szczelnie kanały. Bardzo fajnym zabiegiem jest to, że grzałka owiewana jest ze słupków od bazy.

Użytkowanie

Przechodzimy do tego, co każdy lubi najbardziej, czyli pytania, co ze smakiem i jak bardzo ciasno jest, a więc smak jak najbardziej przedni, na grzałce ustawiłem sobie 30 W i to w zupełności wystarczyłoby wydobyć wszystkie nuty smakowe, korzystałem z w pełni otwartego airflowu, ale i tak było czuć tę ciasnotę, która potęgowała tylko smak, naprawdę nie mogę przestać chwalić tego atomizera.
Obrazek
Opakowanie

W zestawie znajdziemy takie rzeczy jak dwa zapasowe szkła, jedno zwykłe, drugie natomiast ULTEM, komplet uszczelek, zapasowe śrubki oraz klasycznie otwieracz, który służy do odmierzania i przycinania grzałek.
Obrazek
Podsumowanie

Blotto RTA Single Coil to świetny wybór dla wszystkich, którzy gonią w poszukiwaniu smaku, świetnie oddany smak, baza nie jest skomplikowana więc każdy, powinien sobie poradzić, zarówno z ułożeniem waty, jak i umiejscowieniem grzałki, 30 W spokojnie wystarczy oczywiście, jeśli ktoś chce mniej to jak najbardziej, inna grzałka i możemy korzystać na dowolnej konfiguracji. Szczerze polecam i na bank nie rozstanę się z tym atomizerem przez długi czas.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.